Niedoceniany Vinci wyjdzie z kryzysu?

Niewiele zostało z wyśmienitej formy Vinci z początku bieżącego i całego zakończonego już sezonu. Włoszka wciąż plasuje się wysoko w rankingu WTA, ale już tak nie bryluje i zdarzają się jej wpadki z dużo niżej notowanymi rywalkami. W czwartek w II rundzie Wimbledonu Vinci zmierzy się z Cepelovą i po prostu musi znów wygrać.


Włoszka jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 11 miejscu przy 62 pozycji rywalki. Dotąd nie mierzyła się ze Słowaczką w oficjalnym turnieju WTA.
I nic dziwnego, bo Cepelova dopiero raczkuje w profesjonalnym tenisie. Słowaczka przywykła do zdobywania doświadczenia i eliminowania w I rundach zawodów. Na brytyjskiej trawie w 2013 roku nie idzie jej zbyt dobrze. Nie przebrnęła kwalifikacji do zawodów w Eastbourne, a w Birmingham odpadła w I rundzie po starciu z Sanchez. Lepiej było wcześniej, kiedy rywalizowała na twardszej nawierzchni w Brukseli czy Roland Garrosa (tam znajdowała drogę do II rundy zawodów). W czwartek zmierzy się z bardzo wymagającą dla niej rywalką i co ważniejsze ? znów na trawie. Dla mnie i tak dużym zaskoczeniem jest ogranie przez Słowaczkę w I rundzie Wimbledonu Pliskovej 2-0. Przewiduję koniec niespodziewanych rozstrzygnięć z udziałem Cepelovej.

Taką rywalkę Vinci musi po prostu zmieść z kortu nawet, jeśli londyńska trawa jej zbytnio nie służy. W I rundzie Wimbledonu Włoszka dała pokaz swoich umiejętności i szybko poradziła sobie z Scheepers 6-2 6-1. Typuję kolejne łatwe 2-0 w czwartkowym spotkaniu.

Kurs na Vinci wynosi 1.12, zaś za wygraną Cepelovej Betclic płaci 5.75.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN