Nieminen kontynuuje złą passę?

We wtorek ruszają zawody w Walencji. Jutro nie zobaczymy zbyt wiele ciekawych pojedynków, ale warto zwrócić uwagę na mecz Nieminena. Fina podejmie we wtorek Paire i może kontynuować tendencję spadkową w rankingu ATP. Rywal wydaje się być bowiem zbyt mocny. Ale póki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

Nieminen jest niżej notowany w rankingu ATP ? na 41 miejscu przy 25 pozycji Paire. Fin przegrał dotąd jedyne bezpośrednie starcie z Francuzem ? w 2012 w Belgradzie padł wynik 1-2 dla Paire. Jak będzie w Walencji?
Nie widać zbyt dobrych perspektyw dla Nieminena. Fin po odpadnięciu już w II rundzie US Open, zalicza same wpadki. Już w I meczu odpadł z Bangkoku i Szanghaju. W Sztokholmie znów nie pograł zbyt długo i odpadł w II rundzie. Dwa razy rywalizował z rywalami z Top 30 ATP i oba te mecze przegrał. A to nie napawa optymizmem przed zawodami w Hiszpanii. Tym bardziej, że już w I rundzie podejmie rywala z Top 20 ATP!

Mowa o Paire, który w ostatnich tygodniach osiąga duże lepsze wyniki niż Fin. Francuz na słabo obsadzonych zawodach w Orleanie dotarł do ? finału, ulegając jedynemu liczącemu się tam rywalowi. W Szanghaju po przekonywującym zwycięstwie nad Simonem zaliczył tylko II rundy, ale natychmiast zrehabilitował się w Sztokholmie. Tam Paire dotarł do ? finału, eliminując po drodze choćby piekielnie mocnego na kortach twardych Raonica! Dopiero wracający do formy Dimitrov zatrzymał marsz Francuza.

We wtorek spodziewam się zatem podtrzymania tendencji spadkowej Nieminena i jego eliminacji z zawodów w Walencji już w I rundzie.

Kurs na Nieminena wynosi 2.40, zaś za wygraną Paire betclic płaci 1.60.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.