Nishikori w Chinach

W jutrzejszej odsłonie zawodów w Pekinie zobaczymy Nishikoriego. Japończyk po przyzwoitym występie w Tokio tym razem zaprezentuje się nam w Chinach. W I swoim starciu nie powinien mieć trudnego zadania.

Zmierzy się we wtorek z Dimitrovem. Nishikori jest wyżej notowany od swojego rywala ? na 18 miejscu przy 27 pozycji rywala. Dotąd panowie nie rywalizowali w oficjalnym spotkaniu ATP.

Japończyk bardzo słabo wyglądał na kortach w Ameryce Północnej, ale po przeprowadzce na Daleki Wschód wreszcie odzyskał wiatr w żagle. Zgodnie z planem wygrał oba swoje mecze w ramach Pucharu Davisa, a na turnieju w Tokio dotarł do etapu ? finału. W Japonii poradził sobie m.in. z Lopezem, a uległ Almagro 1-2. Tym samym nie spodziewam się, aby w Szanghaju nagle zaczął walczyć o najwyższe cele, ale na pewno największy kryzys ma już za sobą.

Jego jutrzejszym rywalem będzie Dimitrov, który nadal szuka formy na kortach twardych. Bułgar do tej pory pokazywał duże wahania formy ? dobrze wyglądał w Waszyngtonie i Cincinnati, by w I rundach odpadać z zawodów w Montrealu i US Open! W Pekinie pokonał w pierwszym starciu Bautistę-Aguta, zresztą zgodnie z planem.

Jutro podejmie jednak trudniejszego rywala i dopiero wtedy dowiemy się, czy przyzwyczaił się już do kortów twardych. Typuję mimo wszystko wygraną Japończyka.

Kurs na Nishikoriego wynosi 1.45, zaś za wygraną Dimitrova Betclic płaci 2.55

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.