Penetta poradzi sobie z Hantuchovą?

0

W poniedziałkowej odsłonie WTA Tokio zapraszam na mecz Penetty z Hantuchova. Wydaje się, że Włoszka spokojnie powinna sobie poradzić z rywalką, bukmacherzy nie są już tak pewni w swoich przewidywaniach. Penetta da nam więc zarobić?


Faworytką spotkania na pewno jest Włoszka, która jest notowana na 31 miejscu w rankingu WTA przy 30 pozycji Hantuchovej. Posiada z nią jednak pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? 6 starć to 4 wygrane Penetty. Co więcej, niższa pozycja w rankingu WTA to wynik dłuższej przerwy Penetty z zawodowym tenisem, a więc i spadek w rankingu. Penetta łatwo sobie poradzi z rywalką?

Gdyby nie duże wahania formy Włoszki – byłbym tego prawie pewny. Ta jednak potrafi zagrać niezłe zawody w Bastad, gdzie dociera do ? finału, by później szybko być eliminowaną z turniejów w Carlsbad, Toronto i Cincinnati! Na wielkoszlemowym US Open pokazała jednak już dużą klasę, docierając do ? finału zawodów! A po drodze eliminowała takie rywalki jak Vinci i Halep!

Hantuchova przeżywa drugą młodość, ale też notuje wahania formy. W Stanford tylko II runda, Cincinnati i New Haven z kolei odpadała już w pierwszych meczach! Podobnie jednak jak Penetta mile zaskoczyła na US Open, docierając do ? finału. Tam uległa Azarence, która później w półfinale odprawiła właśnie Penettę. Hantuchova ugrała z Azarenka 7 gemów i przegrała 0-2, Penetta wygrała gemów 6 i też przegrała 0-2.

Moją faworytką mimo wszystko w poniedziałek jest Penetta. Włoszka znów może włączyć się do walki o Top 15 WTA.

Kurs na Penettę wynosi 1.50, zaś za wygraną Hantuchovej betclic płaci 2.40.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.