Pliskova jak Petkovic?

0

Wczorajsze zmagania na turnieju WTA Bad Gastein wyszły po myśli zawodniczek Petkovic i Pliskova. Obie pewnie wygrały swoje mecze II rundy turniejowej i przygotowują się na jutrzejsze zmagania. W III rundzie WTA Bad Gastein czeka je trudniejsze zadanie, przynajmniej zdaniem bukmacherów. Petkovic podejmie Voegele i zdaniem buków powinna sobie z nią poradzić. Trudniejsze zadanie wydaje się mieć Pliskova. Czeszka zagra jutro z Min.

Rozstawiona z numerem ósmym w Austrii Pliskova musi pokonać kolejną przeszkodę. Pliskova jest wyżej notowana od swojej najbliższej rywalki ? na 48 miejscu przy 138 pozycji rywalki. Dotąd panie nie grały ze sobą w oficjalnym spotkaniu WTA.

Pewne zwycięstwa Pliskovej w poprzednich rundach turnieju w Bad Gastein każą z lekkim optymizmem patrzeć również na starcie III rundy. Czeszka w dwóch poprzednich starciach pewnie wygrywała z Bogdan i Barthel bez straty seta. W takich samych wymiarach swoje mecze w Austrii wygrywała dotąd również Min. Amerykanka była lepsza od Falconi i Garcia Vidagany, a więc czysto anonimowych zawodniczek. Jutro zagra z dużo wyżej notowaną rywalką i nie wiadomo, jak zareaguje na nieco wyższe progi sportowe.

Dziwi zatem dość wysoki kurs na wygraną Pliskovej. Czy bukmacherzy spodziewają się wpadki faworyzowanej Czeszki? To byłaby niezła katastrofa, a ja liczę na kolejne udane występy Pliskovej w Bad Gastein. Typuję wygraną Czeszki. W IV rundzie turniejowej znów powinniśmy widzieć P&P w akcji.

Kurs na Pliskovą wynosi 1.50, zaś za wygraną Min bet365 płaci 2.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.