Szansa przed Kubotem

We wtorek ruszą zmagania na zawodach w Walencji. W Hiszpanii stawi się też Łukasz Kubot. Polak ma ostatnio za sobą słabszy okres i liczymy na jego przełamanie we Walencji. Czy tak się stanie? We wtorek jego pierwszym rywalem będzie Gimeno-Traver.

Polak jest nieco niżej notowany od rywala ? na 74 miejscu przy 70 miejscu Łukasza. Panowie dotąd rywalizowali 4 razy i wynik tych starć jest remisowy ? po 2 razy triumfy świętowali obaj zawodnicy. W styczniu 2013 na Australian Open lepszy był Hiszpan. Jak będzie w Walencji?

Gimeno-Traver stawiał się głownie na nisko notowanych zawodach i tam osiągał dobre rezultaty. Przykładowo w Alphen an den Rinn Hiszpan wygrał całe zawody, oddając tylko jednego seta rywalom. W Sewilii znów nie miał sobie równych i wygrał wszystkie swojego mecze. Trzeba jednak zauważyć, iż nazwisko żadnego jego rywala z tych dwóch zawodów nic mi nie mówi. Tym samym wynik Gimeno-Travera nie jest dużą niespodzianką. Jego prawdziwy potencjał poznaliśmy w kolejnych zawodach w St. Petersburgu, Bangkoku i we Wiedniu. Tam Hiszpan odpadał już w I rundach, tylko raz rywalizując z wyżej notowanym rywalem.

A co słychać u Kubota? Polak po słabym występie w ramach Pucharu Davisa odpadł w I rundzie ATP Bangkok, a w Szanghaju nie przebrnął nawet kwalifikacji. Dopiero we Wiedniu wygrał swoje pierwsze spotkanie na głównej drabince turniejowej przeszło od ponad miesiąca. W II rundzie ATP Wiedeń Kubot natychmiast odpadł z rywalem o podobnym poziomie sportowym. Tym samym nie jestem optymistą przed jego wtorkowym meczem z Gimeno-Traverem.

Znajdujący się w tak żenującej formie Polak może stworzyć ciekawe widowisko z Hiszpanem. Spodziewam się jednak mimo wszystko, że to Gimeno-Traver grający przed własną publicznością może rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. Typuję, że Hiszpan wygra min. jednego seta.

Kurs na Kubota wynosi 1.72, zaś za wygraną Gimeno-Travera Bet365 płaci 2.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.