Troicki spokojnie w III rundzie?

Turniej w szwajcarskim Bastad może być całkiem udany dla Troickiego. Serb wprawdzie jest tutaj rozstawiony dopiero z numerem 6, ale na razie drabinka turniejowa jest dla niego łaskawa. W czwartek znów zmierzy się z potencjalnie słabszym rywalem. Będzie nim Holender De Bakker. Dla Serba awans do III rundy turnieju w Bastad wydaje się być niezagrożony.


Troicki jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 52 miejscu przy 104 pozycji rywala. Jak dotąd dwa razy rywalizował z Holendrem i oba te starcia wygrał. Tym samym jestem optymistą przed kolejnym ich starciem, tym razem w szwajcarskim Bastad.

Tym bardziej, że Holender kończy ostatnio zawody już w I rundach. W Hertogenbosch i na brytyjskim Wimbledonie eliminowali go w pierwszym starciu zawodnicy o klasie porównywalnej do Troickiego (Lorenzi i Blake). Jedynie w ramach London Queen?s Club dotarł aż do III rundy, ale było to wynikiem poddania spotkania przez jednego z rywali. Tym samym nie spodziewam się zbyt wiele po Holendrze.

A co słychać u Troickiego? Serb w Dusseldorfie zaliczył ćwierćfinał, zaś na Roland Garrosie dotarł aż do 1/16 finału rozgrywek. Podobał mi się także na brytyjskim Wimbledonie, gdzie znalazł drogę do III rundy, ale tam został ograny przez Youzhnego 0-3. Po dobrym pojedynku z I rundy z Souzą jestem optymistą jeśli chodzi o jego dalsze występu w Szwajcarii. Typuję czwartkową wygraną Serba.

Kurs na Troickiego wynosi 1.30, zaś za wygraną De Bakkera Betclic płaci 3.40.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN