Wawrinka w Malezji

W piątkowej odsłonie ATP Malezja będę śledził wyniki Wawrinki. Szwajcar po bardzo dobrym występie na US Open potwierdził, że nawierzchnia twarda mu sprzyja. W Kuala Lumpur ma być jedną z wiodących rakiet.


W piątek Wawrinka podejmie Tursonova. Szwajcar jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 10 miejscu przy 36 pozycji rywala. To jednak Rosjanin wygrał jedyne dotąd bezpośrednie starcie, jednak było to bardzo dawno, bo w 2008 roku. A od tego czasu wiele się zmieniło.

Tursonov na kortach twardych bez wątpienia nie jest chłopcem do bicia. W Cincinnati, Winston Salem i St. Petersburgu docierał do ? finału, na US Open już nieco zawiódł docierając tylko do III rundy zawodów. W Kuala Lumpur jak dotąd odprawił dwóch dużo niżej notowanych rywali bez straty seta.

To nie powinno jednak wystarczyć na Szwajcara. Wawrinka słabo wyglądał przed Wielkim Szlemem, zaliczając zaledwie po II rundy w Cincinnati i Montrealu. Na US Open znalazł już jednak drogę do ? finału, gdzie 2-3 uległ liderowi rankingu ATP Djokovicowi. I to pomimo urazu. W Pucharze Davisa planowo pokonał niżej notowanych rywali bez straty seta. A wczoraj dołożył do tego pewne zwycięstwo z Baghdatisem 2-0. Kolejnym skalpem powinien być Tursonov.

Kurs na Wawrinkę wynosi 1.30, zaś za wygraną Tursonov Betclic płaci 3.30.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN