Wozniacki potwierdzi dobrą dyspozycję?

W środowej odsłonie WTA Tokio warto zwrócić uwagę na mecz Wozniacki. Dunka podejmie jutro Rybarikovą i powinna być faworytką w tej parze.


Wozniacki jest wyżej notowana od Słowaczki w rankingu WTA ? na 8 miejscu przy 36 pozycji rywalki. Posiada jednak z nią negatywny bilans bezpośrednich starć. Jedyny ich pojedynek miał bowiem miejsce w Pattaya City w 2009 roku, a tam lepsza była Rybarikova. Dawno i nieprawda aż chce się powiedzieć. W środę to Dunka będzie upatrywana w roli faworytki.

Słowaczka wygląda nieźle na kortach twardych. Wygrała całe zawody w Waszyngtonie, w Toronto dotarła do ? finału ulegając liderce rankingu WTA Serenie Williams. W Cincinnati znów dobre zawody i eliminacji w ? finału przez Top 3 WTA Azarenka. Podobny przebieg zdarzeń miał miejsce w Cincinnati, gdzie Słowaczka została odprawiona w III rundzie zawodów przez tą samą zawodniczkę. Na koniec Rybarikova zaliczyła dziwną wpadkę na US Open, odpadając już w I rundzie z mało znaną rywalką. Zjadła ją trema? W Tokio dotąd poradziła sobie z dwiema rywalki.

Nieźle na kortach twardych wygląda też Wozniacki. Dunka w Cincinnati odpadła dopiero w ćwierćfinale po starciu z Azarenka, w New Haven natomiast zaliczyła ? finału. Na US Open nie zagrała jednak na miarę swoich możliwości i zaskakująco szybko, bo w III rundzie pożegnała się z zawodami. W Tokio wyglądała nieźle w dzisiejszym starciu z Penettą. Wracająca do wysokiej formy Włoszka nie miała zbyt wiele do powiedzenia w starciu z Wozniacki, ulegając 6-2 6-3.

Dunka potwierdzi swoją dobrą dyspozycję na kortach twardych też w Tokio?

Kurs na Wozniacki wynosi 1.36, zaś za wygraną Rybarikovej Betclic płaci 2.85

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.