Woźniacki w Luksemburgu

Faworytką do wygrania zawodów w Luksemburgu jest Woźniacki. Dunka jest najwyżej rozstawioną tenisistką na turnieju i gra właściwie przed własną publicznością. W czwartek podejmie Niculescu i znów powinna wygrać, typuję 2-0.


Woźniacki jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 9 miejscu przy 43 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? 4 starcia to 4 zwycięstwa Dunki. Ostatnie z nich miało miejsce przed 2 tygodniami w Pekinie. Tam Woźniacki pewnie wygrała 2-0 (3-6; 1-6). Podobnie będzie w Luksemburgu?

Wielce prawdopodobne, Dunka bowiem osiąga bardzo dobre wyniki na kortach twardych. Po wpadce na US Open Woźniacki dotarła do ? finału w Tokio i ? finału w Pekinie, ulegając dopiero wyżej notowanym rywalkom. Przed porażkami straciła tylko jednego seta w obu turniejach. Nie dziwi zatem fakt, że w Luksemburgu uchodzi za wielką faworytkę. W I rundzie poradziła sobie z Minellą 2-0.

W czwartek podejmie Niculescu. Rumunka zalicza raczej krótkie epizody na turniejach WTA w ostatnich tygodniach. Eliminacja w I rundzie US Open, tylko II runda w Linz i Pekinie, ale na Dalekim Wschodzie i w Austrii odpadała po grze z rywalkami z Top 20 rankingu WTA. W I rundzie wygrała wprawdzie z Cadantu 2-0, ale ta rywalka i tak sprawiła jej sporo problemów. A w czwartek stanie naprzeciw dużo lepszej zawodniczki.
W Luksemburgu spodziewam się łatwego zwycięstwa Woźniacki 2-0.

Kurs na Woźniacki wynosi 1.20, zaś za wygraną Niculescu Betclic płaci 3.80

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.