WTA Osaka czas start

W czwartkowej odsłonie WTA Osaka sugeruję zwrócić uwagę na starcie Hercog z Lisicki. Obie nie brylują na kortach twardych na Dalekim Wschodzie i planują sobie to odbić w Japonii.


Faworytką wydaje się być Lisicki. Niemka jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 14 miejscu przy 79 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? jedyne dotąd starcie padło jej łupem, ale miało miejsce dawno, bo w 2009 roku. W Luksemburgu lepsza była Lisicki, która wygrała 2-0. A jak będzie w Osace?

Bardzo możliwe że podobnie, bo Hercog nie prezentuje się zbyt okazale na kortach twardych. Reprezentantka Słowenii odpadła w I rundzie zawodów w Tokio, a po niezłym starcie w Pekinie kompletnie skompromitowała się w III rundzie turnieju ulegając słabej Radwańskiej 0-6 2-6. Wyraźnie zauważalny jest fakt, że Hercog wciąż ma duże wahania formy. Potrafi ograć wyżej notowaną Ivanovic, by łatwo dać się odprawić Radwańskiej. Nie wróży to zbyt dobrze przed jutrzejszym starciem z Lisicki. Nie mniej jednak w I rundzie WTA Osaka ograła wyżej notowaną Cetkovską 1-2. Pójdzie za ciosem?
Niemka wcale jednak nie bryluje na kortach twardych i nie prezentuje się tak, jak wskazuje jej ranking. W New Haven tylko II runda, na US Open tylko III runda.

Dopiero w Pekinie Niemka zaczęła grać na miarę swoich możliwości. Dotarła do III rundy, ulegając bardzo dobrze dysponowanej na kortach twardych Na Li, a po drodze ograła choćby wracającą do formy Venus Williams. W I rundzie WTA Osaka miała problemy, ale ostatecznie wygrała z Scheepers 7-5 7-6.

W czwartek spodziewam się zwycięstwa Lisicki.

Kurs na Lisicki wynosi 1.40, zaś za wygraną Hercog Bet365 płaci 2.70.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.