WTA Waszyngton

0

W godzinach popołudniowych wystartuje kolejny turniej przygotowujący do wielkoszlemowego US Open. Tym razem w Waszyngtonie ruszą zawody WTA, a w nich zobaczymy m.in. pojedynek Cirstei z Tsurenko.

Wydaje się, że to Rumunka jest faworytką tego starcia. Cirstea jest przecież dużo wyżej notowana w rankingu WTA (na 32 przy 61 pozycji rywalki), poza tym lepiej weszła w rywalizację na nawierzchni twardej.

Po niezbyt udanej przygodzie na brytyjskie trawie Cirstea udowadnia bowiem, że zdecydowanie lepiej czuje się na amerykańskich nawierzchniach. Twarde korty sprzyjały już jej na Roland Garrosie, gdzie dotarła aż do 1/32 finału, ulegając dopiero dominatorce rankingu WTA Williams. Po wizycie w Wielkiej Brytanii Rumunka stawiła się natomiast w Stanford, gdzie dotarła do ? finału, ulegając dopiero późniejszej triumfatorce Cibulkovej 0-2. We wcześniejszych starciach pewnie triumfowała 2-0 nad swoimi rywalkami.

Podobnie powinno być dziś w Waszyngtonie. Ukrainka również słabo radziła sobie na brytyjskiej trawie, nie zanotowała jednak poprawy wracając na korty twarde. W szwajcarskim Bastad odpadła już w II rundzie i to ulegając mało rozpoznawalnej Hogenkamp 1-2. Tym samym dziś typuję wygraną Cirstei.

Kurs na Cirsteę wynosi 1.35, zaś za wygraą Tsurenko Bet365 płąci 3.10.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.