Znów zadecyduje 3 mecz?

To już pierwszy sukces polskiego tenisa w 2014 roku. W nieoficjalnych mistrzostwach świata par mieszanych dotarliśmy już do finału, w którym jutro wystąpią nasi reprezentanci. Agnieszka Radwańska i Grzegorz Panfil podejmą jutro Francuzów. Kto sięgnie po tytuł? Australia będzie należeć do Polaków?


Wydaje się, że znów o tytule zadecyduje 3 mecz deblowy. W rywalizacji singli wydaje się, że są zdecydowani faworyci i trudno mi oczekiwać, aby Isia albo Tsonga przegrali swoje mecze. Tym samym spodziewam się trzech meczy w jutrzejszym finale Pucharu Hopmana.

Agnieszka podejmie jutro Cornet. Francuzka poradziła sobie wczoraj z rywalką z Włoch, ale miała z nią sporo problemów. Dodatkowo trzeba zauważyć, że w ostatnim secie wyraźnie narzekała na dyspozycję zdrowotną. Ostatecznie wygrała swój mecz, ale ten fakt każe patrzeć przychylnym okiem na Radwańską. Jeśli Cornet już odczuwa trudy turnieju, a jutro czekają ją zapewne dwa kolejne mecze, Polka powinna mieć przewagę. Nie tylko zatem sportową ? bo Isia po prostu wydaje się być lepszą zawodniczką ? ale też z uwagi na przygotowanie fizyczne.

Tym samym jestem optymistą przed sobotnim finałem Pucharu Hopmana. Polacy i tak już wiele osiągnęli, a jutro mogą postawić kropkę nad i. Na Panfila w meczu z Tsongą bym nie liczył, ale Isia musi jutro wygrać. A zatem o losie tytułu najlepszej pary mieszanej powinien zadecydować trzeci mecz. Padnie łupem Polaków?

Kurs na Radwańską wynosi 1.20, zaś za wygraną Cornet Betclic płaci 3.80.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.