Cyberpunk 2077 – pojazdy, ubrania i data premiery

CD Projekt poinformowało graczy niedawno, że nowa gra tej firmy ukaże się 19 listopada jeszcze w tym roku. Na pewno wierni fani odetchnęli z ulgą, ponieważ pojawiały się plotki, że premiera zostanie przeniesiona na I kwartał roku 2021. Jeżeli nie chcecie czekać na premierę Cyberpunka bezczynnie, to zawsze możecie odwiedzić najlepszych bukmacherów i sprawdzić aktualne bonusy na start.

W ciągu ostatnich tygodni CD Projekt wypuścił również szczegółowe informacje na temat pojazdów, z których będziecie mogli skorzystać w tym otwartym świecie. Co ciekawe, w pracach koncepcyjnych brał udział również Keanu Reeves, który jako fan motocykli dorzucił do Cyberpunka coś od siebie (poza oczywiście obecnością w grze).

Wszystkie pojazdy dostępne w grze będziecie mogli zaparkować w garażu swojego Cyberpunkowego mieszkania. Twórcy gry przewidzieli również, że gracz na początku nie będzie miał dużej ilości kredytów i na pewno będzie musiał skorzystać z bardziej ekonomicznych środków transportu. Specjalnie dla nowych graczy została utworzona klasa pojazdów ekonomicznych, które trochę przypominają te, z którymi mamy okazję na co dzień zetknąć się na ulicach.

Gracz będzie również mógł wsiąść do samochodów naprawdę luksusowych, które z zewnątrz nie wyglądają na prawdziwych demonów prędkości, ale wbijając gaz do dechy, na pewno prędko zmienicie zdanie. Ten typ samochodów może wam się kojarzyć z bogatymi wersjami Cadillaców.

W grze nie zabraknie również pojazdów przeznaczonych do zadań bojowych. Opancerzone furgonetki z potężnymi silnikami przydadzą wam się do wykonywania bardzo trudnych misji, podczas których będziecie musieli walczyć z dużą ilością uzbrojonych przeciwników.

Cyberpunk ma w zanadrzu również samochody sportowe. Ten typ samochodów bardzo szybko pozwoli wam przemieścić się z jednego miejsca na mapie do drugiego. Wszystko jednak ma swój koszt i ten typ samochodów na pewno nie zapewni wam dużej przeżywalności.
Hypersamochody są specjalną klasą pojazdów, która jest całkowicie futurystyczna. To właśnie ten typ samochodów jest wizytówką tego dystopicznego świata. Gigantyczne prędkości i lepsze opancerzenie pozwoli wam w pełni poczuć magię tej gry.

Jeżeli jesteście miłośnikami naprawdę mocnych wrażeń, to na pewno ucieszy was fakt możliwości jazdy na motocyklach. W tej cyberpunkowej przyszłości motocykle również uległy dużym modyfikacjom, dzięki czemu możecie poczuć adrenalinę na własnej skórze.

Co jeszcze czeka na gracza w Cyberpunku 2077?

Twórcy cyberpunka na swojej stronie podkreślają, że implanty mogą być dla gracza kluczem do wiecznego życia. Oczywiście jak w każdej grze w Cyberpunku po otrzymaniu odpowiedniej ilości obrażeń musimy wczytać grę, ale na pewno naszpikowanie swojej postaci implantami zwiększy waszą przeżywalność. Twórcy gry na pewno mieli na myśli to, że w przyszłości implanty mogą sprawić, że będziemy nieśmiertelni biologicznie, a nie całkowicie odporni na kule wystrzeliwane z broni palnej.

Skoro już mówimy o broni palnej, warto wspomnieć o tym, że w Cyberpunku stworzony został bardzo ciekawy system broni. Niektóre z nich mogą penetrować ściany, co pozwoli graczowi na uzyskanie taktycznej przewagi jeszcze przed wejściem na niebezpieczny teren.

Możemy bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że Cyberpunk będzie jedną z najlepszych gier tego roku. Otwarty świat, implanty, wiele pojazdów, gracz zetknie się z czymś niespotykanym dotychczas. Wiernym graczom pozostaje więc oczekiwanie na 19 listopada i wzięcie urlopu w pracy, ponieważ CD Projekt na pewno nie da wam zasnąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.