Kody promocyjne bukmacherów 2020 – bukmacherzy oferujący najlepsze kody bonusowe

Coraz większa liczba firm bukmacherskim na rynku internetowym, jak i tym stacjonarnym, powoduje, iż spółki mają coraz większy problem ze zdobyciem nowego klienta. Wobec czego firmy, w pewien sposób, zmuszone są przez rynek do oferowania korzystnych kodów bonusowych dla niezarejestrowanych jeszcze graczy. Najczęściej w skład takiego pakietu powitalnego wchodzi zakład bez ryzyka, free-bet lub bonus do depozytu. Obecnie trzy największe firmy bukmacherskie na rynku – Star-Typ Sport, Fortuna i Betclic nie odstają pod tym względem i także w swojej ofercie mają kilka dostępnych promocji. Aby otrzymać jednak bonus, trzeba wprowadzić specjalny kod, który aktywuje daną promocję. Sprawdźmy więc, jak wyglądają takie hasła promocyjne i co zyska gracz po ich wprowadzeniu.

Fortuna daje 1145 PLN na start

Jako pierwszy do tablicy wywołany zostanie znany w Polsce od 2012 roku, zagraniczna spółka, która posiada oddziały w 5 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Pomimo faktu, iż oferta Fortuny nie powala na kolana w porównaniu do konkurencji, to oferty promocyjne są stosunkowo ciekawe dla nowych użytkowników. Po wpisaniu kodu promocyjnego: fortunavip gracz otrzymuje pierwszy zakład bez ryzyka do 130 złotych, a także 100% bonus wielkości wpłaconego depozytu, jednak maksymalną kwotą biorącą udział w promocji jest 1000 złotych, powyżej tej kwoty Fortuna i tak przekaże na konto 1000 złotych. O ile pierwsza oferta nie wymaga obrotu, o tyle bonus do depozytu już takie wymagania posiada. Spółka wymaga 4-krotnego obrotu w czasie 30 dni, a w grę wchodzą kupony AKO na których są trzy zdarzenia – każdy z nich po minimalnym kursie 1.9.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl
BONUS 1145 PLN  Frerbet 20 zł, cashback 125 zł i bonus 1000 zł - więcej na eFortuna.pl

 

Kody promocyjne bukmacherów 2020

fot. Kody promocyjne bukmacherów 2020

STS i pakiet bonusów o wartości 1229 PLN

STS to największy bukmacher na polskim rynku. Pochodząca z Katowic firma ma niecałe 50% udziałów w rynku i daleko za sobą pozostawiła konkurencję internetową, jak i stacjonarną. Skupiając się jednak na zakładach online, STS także, podobnie do Fortuny, posiada kod promocyjny dający pewne bonusy nowym graczom. Podczas rejestracji konta należy wprowadzić w odpowiednim oknie hasło: MAXBONUS, dzięki któremu gracz zyskuje 30 złotowy freebet czyli bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka w takiej samej kwocie i bonus do depozytu w wielkości maksymalnej 1200 złotych. Dodatkowo STS za użycie tego kodu daje zakład bez ryzyka w wielkości 20 złotych na Betagames. Co istotne, freebet i bonus do depozytu należy obrócić 3-krotnie w ciągu 120 dni.

Cashback 550 PLN od Betclic

Maltańska spółka BEM, która na potrzeby uzyskania licencji od Ministerstwa Finansów ma swoją siedzibę we Wrocławiu, jako jedyna z całej trójki nie ma punktów stacjonarnych. Choć zdaje się jej to nie przeszkadzać i bardzo dobrze, ponownie, wprowadziła na się na nasz rynek. Oferta Betclica po wpisaniu kodu: BCVIPPL wydaje się najmniej okazała. Bukmacher proponuje jedynie cashback w maksymalnej wysokości 550 złotych. Dodatkowo bukmacher podchodzi bardzo ostrożnie do tego bonusu – wymaganiami wypłaty środków po skorzystaniu z tej promocji jest 6-krotny obrót po minimalnym kursie 2.0 (największy w tym zestawieniu). Warto na usprawiedliwienie Betclica dodać, iż w tym przypadku gracz może obstawiać zarówno kupony AKO, pojedyncze, jak i zakłady na żywo.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl
BONUS 1145 PLN  Frerbet 20 zł, cashback 125 zł i bonus 1000 zł - więcej na eFortuna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.