LV Bet – Esport w ofercie bukmachera

Oferta bukmacherska największych firm tego typu w Polsce, z każdym rokiem może zaskakiwać większość klientów. Tego typu przedsiębiorstwa stawiają bowiem na pełne niespodzianek propozycje. W tym gronie znajdziemy chociażby LV Bet, który Esport traktuje niemal na równi ze sportem rzeczywistym. Na czym polega tak wielki sukces Esportu? Odpowiedzi na tak postawione pytanie może być kilka i każde z nich będzie raczej poprawne. Tego typu wydarzenia są przede wszystkim świetną alternatywą dla sportu na prawdziwej murawie, zwłaszcza biorąc pod uwagę największe turnieje na świecie. Co i jak obstawiać jeśli chodzi o Esport w firmie LV Bet?

LV Bet – Esport domeną młodszych klientów

Zanim przejdziemy do szczegółów i charakterystyki konkretnych tytułów, musimy nieco zahaczyć o statystyki ze stawianych kuponów. Mimo że bonusy bukmacherskie przy okazji Esportu są niezwykle rzadkie, to nadal możemy obserwować rosnącą pozycję tej zakładki wśród najmłodszych graczy. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest bardzo prosta do wyjaśnienia, ponieważ nieco starsi klienci nie mają elementarnej wiedzy na temat specyfiki danego tytułu. Jak jednak wygląda Esport jeśli chodzi o współczynniki zwycięstw? Okazuje się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, gdyż zwycięstw jest stosunkowo dużo. Zaskakiwać to jednak nie powinno, ponieważ sam LV Bet na Esport gwarantuje nam naprawdę sporą liczbę zdarzeń. Do tego dochodzą dosyć wysokie kursy, które tylko podwyższają większość wygranych. Jak wygląda charakterystyka trzech najpopularniejszych gier?

Counter Strike:Global Ofensive w ofercie LV Bet

Przedstawianie charakterystyki konkretnych gier należy rozpocząć od popularnego w środowisku CS’a. Counter Strike:Global Offensive to najczęściej obstawiany tytuł, który dzięki swojej atrakcyjności zachęcił do gry miliony osób. Cały świat rozpoczął także próby obstawiania tej rozgrywki, zwłaszcza, że do dyspozycji mamy naprawdę ogromne turnieje. Ich ranga jest naprawdę wysoka. Zainteresowany gracz może zatem obstawić zmagania najlepszych zespołów, a sama propozycja dotyczy przede wszystkim suchych wygranych. Do tego należy dołączyć okazję do stawiania na wygraną na konkretnych mapach, na które możemy podzielić tę grę. Podobną ofertę posiadają chociażby zakłady bukmacherskie STS.

League of Legends tuż za plecami

Esport w zakładach bukmacherskich LV Bet byłby niczym, gdyby nie szansa na obstawianie gry League of Legends. Podobnie jak u poprzednika, rozgrywka podzielona jest na kilka map. Różnica polega jednak na tym, że o ile CS:GO jest popularną strzelanką, to LOL opiera się na walce postaci, posiadających nadludzką siłę i umiejętności. Oczywiście poza mapami, gracz może obstawić końcowy wynik lub zmagania konkretnej postaci zawartej w silniku tytułu.

 ZAKŁADY NA ESPORT W LV BET  

DOTA 2 zamykające podium

Bardzo dobrą ofertę w kwestii zakładów bukmacherskich znajdziemy również w grze DOTA 2. Mówiąc o tym tytule, moglibyśmy wręcz rzec, że jest to młodszy brat League of Legends, ponieważ cel grającego jest w zasadzie taki sam. Stworzone przez twórców postacie, mogące pochwalić się konkretnymi umiejętnościami, mają za zadanie zdobycie poszczególnych map. Wygranie większej liczby takich map, oznacza w końcowym rozrachunku zwycięstwo w całym meczu. Obstawiać można takie same zdarzenia jak w przypadku League of Legends.

Do tego dochodzą także takie tytuły jak: Starcraft, Call of Duty czy King of Glory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.