Oferta promocji bukmachera Fortuna na tle konkurencji

Bukmacher Fortuna od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Towarzyszy mu nie tylko bogata oferta na wiele dyscyplin, ale i również bardzo atrakcyjne bonusy bukmacherskie 2022. Na aktualny rok 2022 zaplanowano niezwykle wysoki bonus na start dla nowych graczy. Wystarczy zarejestrować się na stronie, a wówczas można odebrać bonus w wysokości nawet do 2720 PLN. W jego skład wchodzą zakład bez ryzyka do 600 PLN, bonus do 20 PLN za samą rejestrację w postaci darmowego zakładu jako darmowe punkty (jest ich dokładnie 2800). Nie można zapomnieć o bonusie od depozytu, który jest w wysokości aż 2100 PLN od drugiej wpłaty. Wszystko oczywiście musi być poprzedzone weryfikacją konta i przesłaniem odpowiednich dokumentów. Wówczas można cieszyć się grą i odbierać bonusy.

Bonus bez depozytu od Fortuny

Jak to wszystko wygląda na tle rywali w tym roku? Zdecydowanie bukmacher Fortuna posiada jeden z wyższych bonusów na start na całym polskim rynku. W przypadku nowych graczy bardzo istotną rolę na pewno odgrywa darmowy zakład, gdyż nie każdy rywal posiada coś takiego. Możliwość darmowego grania bez opcji wpłaty własnych pieniędzy jest dużym plusem.

Zagraj bez ryzyka w Fortunie

Co do zakładu bez ryzyka to również Fortuna znajduje się w absolutnej czołówce pod względem jego wysokości. Tu również jest wielu zwolenników. Przegrana zazwyczaj oznacza utratę gotówki, a tutaj mamy możliwość odbioru gotówki w zasadzie bezpośrednio na własne konto. U większości bukmacherów jest to nie do pomyślenia, gdyż zazwyczaj należy bonusem obracać kilkukrotnie i to z dosyć wysokim kursem, co jest bardzo niekorzystne i łatwo wówczas o wtopę. Aż 600 PLN zwrotu i możliwość ponownego zagrania z konta depozytowego to kolejny plus w stronę tego bukmachera.

Odbierz bonus od drugiego depozytu

Ostatni przywilej, jaką raczy bukmacher Fortuna to bonus od 2 wpłaty. Czemu w ten sposób? Pierwsza wpłata przeznaczona jest na zakład bez ryzyka, stąd też następna wpłata to możliwość podwojenia swojego depozytu o dodatkowe aż 2100 PLN. Bonus niezwłocznie po wpłacie pojawia się na naszym koncie bonusowym, jednak w tym przypadku należy spełnić warunki obrotu, aby przelano go na konto depozytowe. W terminie 30 dni od wpłaty należy zagrać za 4-krotność depozytu kuponami z co najmniej 3 zdarzeniami. Każdy kupon musi mieć wysokość kursu co najmniej 1.60.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie Fortuny?

Oczywiście bukmacher Fortuna posiada jeszcze więcej korzyści, gdyż zakłady można zawierać poprzez aplikację mobilną. Dla tych, którzy lubią emocje niezwiązane z prawdziwymi sportowcami są zakłady wirtualne w postaci piłki nożnej czy też wyścigów psów, ale i wielu innych. Codzienna bardzo dobrze rozbudowana oferta, również w zakładach na żywo, a także specjalne typy długoterminowe. To wszystko zdecydowanie zachęca do korzystania z oferty Fortuna. Również i bonusy bukmacherskie w 2022 roku są o wiele korzystniejsze aniżeli do tej pory, stąd można spodziewać się wielu nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.