Oferta STS na zakłady bukmacherskie – co w ofercie?

Bukmacher STS, będący oficjalnym sponsorem kadry Polskiej w piłce nożnej, ale także wspierający wiele klubów lokalnych cieszy się największą popularnością wśród wszystkich firm świadczących usługi bukmacherskie w Polsce. Jaka oferta zakładów czeka każdego użytkownika? Które bonusy mogą sprawić, że pierwsze tygodnie zabawy z STS staną się znacznie bardziej atrakcyjne?

Bonusy oferowane przez STS

To, co sprawia, że tak dużo nowych klientów jest zainteresowanych ofertą STS to przede wszystkim bonusy dla nowych, ale też dotychczasowych klientów. Aktualny sts kod promocyjny daje nam przede wszystkim możliwość skorzystania z bonusu powitalnego. Na początek bonus bez ryzyka w wysokości 100 złotych. Po pierwszym zasileniu naszego rachunku wystarczy postawić pierwszy kupon na kwotę 100 złotych. Jeśli okaże się nietrafiony, 100 złotych wraca na nasze konto. Jeśli jednak dopisze nam szczęście, wartość bonusu będziemy musieli trzykrotnie obrócić. Kolejny atrakcyjny bonus do bonus od wpłat depozytu. W ramach nowej promocji bonus jest przyznawany od trzech pierwszych wpłat. W przypadku pierwszej wpłaty otrzymamy 100% depozytu do 300 złotych. Drugi bonus to 50% wartości depozytu – maksymalnie 500 złotych. W przypadku trzeciego depozytu możemy liczyć na aż 700 złotych, jeśli wpłacimy 1400 złotych. Oprócz tego STS zapewnia nam także dodatkowy bonus 60 zł za wykonanie określonych zadań.

Jakie zakłady bukmacherskie ma w ofercie STS?

STS to firma bukmacherska, która już od wielu lat gromadzi największą rzeszę klientów poszukujących czegoś więcej, niż tylko sportowy dreszczyk emocji. Skąd takie zainteresowanie właśnie tę firmą? Przede wszystkim ze względu na niezwykle bogatą ofertę zakładów. STS oferuje nam przede wszystkim ogromny wybór zakładów najpopularniejszych dyscyplin sportowych, takich jak tenis, piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy skoki narciarskie. W ramach każdej dostępnej dyscypliny mamy możliwość otwarcia jednego spośród dziesiątek różnych zakładów. Jednak jak dobrze wiemy, nie tylko popularnymi dyscyplinami żyjemy. Dlatego też STS zapewnia nam możliwość obstawiania bardziej niszowych dyscyplin sportowych, uwzględniając także zawody E-Sportowe i wszystkie najważniejsze imprezy rozgrywane w kraju i na świecie. To jednak nie wszystko. STS dał klientom możliwość sprawdzenia się także w prostych wirtualnych grach karcianych, w których rezultat zakładu dostępny będzie w ciągu kilkunastu sekund. To doskonały sposób na oderwanie się od rzeczywistości i spróbowanie czegoś nowego.

sts kod promocyjny

Jak zarejestrować konto na stronie bukmachera STS?

Założenie rachunku STS jest bardzo proste i nie wymaga od nas udawania się do żadnego punktu stacjonarnego. Krótki formularz wymaga od nas podania podstawowych danych osobowych i kontaktowych. To umożliwi nam rozpoczęcie przygody z zakładami. Jeśli jednak chcemy zyskać pełną funkcjonalność naszego konta, musimy także zweryfikować tożsamość, wysyłając skan dokumentu potwierdzającego nasze dane osobowe. Poprawna autoryzacja zapewni nam możliwość łatwej wypłaty wszystkich środków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.