PZbuk – przegląd najlepszych bonusów bukmacherskich

PZbuk jest jednym z legalnych polskich bukmacherów. Świadczy usługi zakładów wzajemnych na podstawie licencji Ministra Finansów. Jest to stosunkowo młoda firma, funkcjonująca na polskim rynku od 2018 roku. PZbuk zdążył się jednak zadomowić w naszym kraju, a baza klientów firmy stale się rozrasta. Bukmacher przyciąga nowych i stałych graczy między innymi za sprawą atrakcyjnych promocji i bonusów bukmacherskich. Zobaczmy, dlaczego warto obstawiać w PZbuk.

Zakłady bukmacherskie PZbuk

Ten legalny bukmacher posiada bogatą ofertę zakładów. Nie tylko na sporty tradycyjne, ale również elektroniczne. Co ciekawe, PZbuk przyciąga graczy swoją nową usługą Wirtualne TV, gdzie 24/7 można obstawiać sporty wirtualne w czasie rzeczywistym. Jednak, czym byłby bukmacher, gdyby nie jego bonusy. Oferta promocyjna w PZbuk jest na bieżąco aktualizowana. Pojawiają się ciekawe i atrakcyjne promocje ograniczone czasowo. Aby być na bieżąco z ofertą bukmachera, warto śledzić jego stronę internetową lub zainstalować na telefonie aplikację mobilną. Polskie legalne zakłady bukmacherskie PZbuk posiadają również rozbudowane bonusy stałe. Przechodząc do zakładki „Promocje” można podejrzeć wszystkie aktualne akcje promocyjne i bonusy bukmacherskie. Wybraliśmy dla Was kilka z nich, które szczególnie zasługują na uwagę.

Bonusy bukmacherskie PZbuk

Cashback 500 zł

Oferta cashbacku polega na zwrocie wykorzystanych środków finansowych w przypadku przegranego kuponu. Jak uzyskać 500 zł w PZbuk? Wystarczy obstawiać kolejne kupony. Pierwszy, który „nie wejdzie” zostanie potraktowany za adekwatny do udziału w promocji cashback. Niezależnie od tego, ile kuponów wcześniej było wygranych. Zwrot pieniędzy realizowany jest w postaci darmowego zakładu. Co ciekawe, wygrane zwolnione są z obowiązku obrotu środkami. Wyróżnia to PZbuk na tle innych bukmacherów, którzy często zastrzegają sobie konieczność wielokrotnego obrotu bonusem przed wypłatą środków. Bonus cashback u bukmachera PZbuk jest o wiele wygodniejszy i łatwiejszy w uzyskaniu.

Mega Kurs

Ta promocja dotyczy pojedynczych zakładów, wybranych przez administrację PZbuk. Wydarzenia te oznaczone są specjalnym banerem, a wartość kursów na dane zakłady zostaje podniesiona do maksimum. Wydarzenia objęte promocją Mega Kurs można łączyć dowolnie z innymi zakładami. Oznacza to, że gracz ma prawo postawić zarówno kupon pojedynczy, jak i akumulacyjny z wykorzystaniem Mega Kursu. Bonus ten oznacza najbardziej korzystny kurs na dane zdarzenie, którego nie znajdzie się u innych polskich bukmacherów. Co ważne, również w przypadku tego bonusu PZbuk nie mają zastosowania dodatkowe zasady obrotu bonusem. Promocja Mega Kurs każdego dnia dotyczy innego zdarzenia, zatem koniecznie trzeba być na bieżąco z tą wspaniałą ofertą bonusową.

Kombo+

Korzystając z tej atrakcyjnej oferty promocyjnej PZBuk, gracze uzyskują możliwość powiększenia swoich wygranych nawet o 25%. Bonus dotyczy tylko i wyłącznie kuponów wielokrotnych. Minimalna liczba zakładów na jednym kuponie wynosi 3. Przy liczbie minimalnej wysokość wygranych dodatkowych to 2%. Procentowy dodatek wzrasta adekwatnie do liczby zakładów na kuponie. Przy czym najwyższy możliwy bonus, czyli 25% dodatkowych wygranych, uzyskać można przez dodanie co najmniej 7 zdarzeń do swojego kuponu. Warto wspomnieć, że dodatkowe wygrane w ramach bonusu Kombo+ nie podlegają wymogom obrotu bonusem. PZbuk zastrzega jednak, że tylko wybrane dyscypliny i ligi sportowe mogą brać udział w promocji Kombo+. Warto sprawdzić warunki na stronie internetowej bukmachera lub w aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.