Totolotek zakłady bukmacherskie. Czy warto grać w 2020 roku?

Totolotek SA to firma działająca legalnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Posiada zarówno stacjonarne punkty typowania, jak i rozbudowaną ofertę zawierania zakładów przez internet.

Oferta na zakłady od Totolotka

Totolotek umożliwia graczom zawieranie zakładów wzajemnych na wiele wydarzeń z różnych dyscyplin sportu. Oczywiście tą dominującą, jak w przypadku właściwie wszystkich bukmacherów obecnych na polskim rynku, jest piłka nożna, ale coś dla siebie znajdą także ci, którzy lubią grać w zakładach obejmujących wydarzenia koszykarskie, siatkarskie, hokejowe, tenisowe czy w sportach walki. Oferta dotyczy również sportów wirtualnych, a także esportu. Dodatkiem do zakładów sportowych są także te z innych dziedzin życia, zwłaszcza z ekonomii. Z Totolotkiem można się zakładać np. o kursy najpopularniejszych walut.

Bukmacher proponuje graczom m.in. oferty specjalne – Mega Kursy i Cashback (zwrot) w przypadku remisów 0:0 w niektórych wyznaczonych meczach. Mega Kursy to oferta obejmująca wydarzenia ze specjalnymi, podwyższonymi kursami. Bukmacher proponuje także promocję Gram Grubo, która pozwala graczowi w przypadku zwycięstwa nie być stratnym na podatku od zakładów. Promocja jest ważna w każdy piątek z minimalną stawką zakładu 100 złotych i minimalnym kursem 2,00. Do każdego trafionego kuponu Totolotek dodaje 14 % wygranej, czyli gracz może się poczuć, jakby obstawiał bez podatku. Istnieją także dwie inne wersje tej promocji – Europejskie Puchary i Reprezentacja. W tym przypadku minimalna stawka wynosi 20 złotych, minimalny kurs nadal 2,00, a przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć meczu – odpowiednio – europejskich pucharów lub reprezentacji Polski.

 TOP 2 BONUSY BUKMACHERSKIE  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl
BONUS 1145 PLN  Frerbet 20 zł, cashback 125 zł i bonus 1000 zł - więcej na eFortuna.pl

Bonus na start w Totolotku

Jak każdy bukmacher, Totolotek ma także w swojej ofercie bonus powitalny, mający zachęcić do rejestracji nowych graczy. Składają się na niego: freebet 20 zł i bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 1 000 zł.

Freebet to oczywiście darmowy zakład za 20 złotych otrzymany za samą rejestrację. Musi on posiadać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2,00, a obrócić należy go trzykrotnie.

Bonus 100 % od pierwszej wpłaty oznacza zaś, że bukmacher podwoi pierwszą wpłatę gracza w wysokości od 20 do 1 000 złotych. Aby móc wypłacić bonusowe środki należy dokonać trzykrotnego obrotu, ale  – uwaga – obrotowi podlega suma kwoty depozytu i przyznanego bonusu. Do obrotu wliczane są zakłady zarówno z salda głównego, jak i bonusowego, jeśli przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie miało minimalny kurs 2,00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.