bet365

Recenzja bet365

Jedna z najbardziej znanych marek bukmacherskich na rynku. Firma zapewnia dostęp do ogromnej ilości rynków zakładów sportowych. Liczba graczy w bet365 już dawno przekroczyła 4 miliony i sięga prawie wszystkich krajów świata. Bet365 to bezpieczne miejsce do gry w internecie, gdzie znajdziecie wiele korzystnych bonusów, a także bardzo szeroką ofertę zakładów na żywo, z którą trudno jest się równać któremukolwiek rywalowi tego bukmachera.

Jak założyć konto i odebrać bonus w bet365?

Nie ma nic prostszego, niż założenie konta w bet365. Wystarczy, że udacie się na stronę bukmachera i prawym górnym rogu witryny wybierzecie „rejestracja”. Już na starcie otrzymacie bonus powitalny, a oto jak go zdobyć:

  1. Dokonaj rejestracji w bet365
  2. Dokonaj pierwszego depozytu.
  3. Zgarnij bonus 100% aż do 200 PLN.

***18+ and T&Cs apply.

Załóż konto w Bet365 i odbierz bonus do 200 zł


Bukmacher:
Bet365
Strona www: www.bet365.com
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 25 zł (karta debetowa), 50 zł (karta kredytowa)
Minimalna wypłata:

50 zł (karta debetowa i kredytowa), 10 zł (Moneybookers)

Minimalna stawka: 1 zł
Strona po polsku: tak
Formy wpłaty:
Inne:
Bukmacherzy Plusy: zakłady VIDEO live (m.in. mecze ligi włoskiej), bogata oferta, łatwy i przyjemny interfejs, bardzo dobra pomoc techniczna, wysoki bonus od pierwszej wpłaty, szybka wypłata pieniędzy
Bukmacherzy Minusy: limity po kilkunastu grubszych wygranych

 

Załóż konto w Bet365 i odbierz bonus do 200 zł

Gambling should be entertaining. Remember that you always risk losing the money you bet, so do not spend more than you can afford to lose.

GambleAware.co.uk | 18+

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.