betsafe

Recenzja betsafe

Być może pamiętacie Betsafe dzięki ich popularnej kilka lat temu kampanii reklamowej sprzed paru lat. To właśnie wtedy twarzą firmy został Artur Boruc, którego widywaliśmy w spotach reklamowych i na banerach promujących Betsafe. Sama firma nie funkcjonuje na rynku internetowym zbyt długo, jednak dzięki współpracy z największymi klubami piłkarskimi, szybko przedarła się do świadomości graczy. Teraz Betsafe to już popularne miejsce do gry nie tylko w zakładach sportowych w internecie, ale także do zabawy w Kasynie, czy przy grach online.

Jak założyć konto i odebrać bonus w betsafe?

Założenie konta w Betsafe to jedynie kilka kliknięć. Podobnie wygląda sprawa z odebraniem bonusu powitalnego, który czeka na każdego nowego gracza. Na stronie głównej wybierz opcję „zarejestruj się”, wypełnij krótki formularz, zatwierdź dane i gotowe. Teraz możesz już dokonywać depozytów i zgłaszać się po bonus dla nowego użytkownika.

  1. Zarejestruj konto w Betsafe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu
  3. Postaw zakład i korzystaj ze świetnego bonusu powitalnego.

Dostępne metody płatności w betsafe

W Betsafe znajdziecie najpopularniejsze metody płatności w firmach bukmacherskich działających w internecie. Nie brakuje tam wielu możliwości dokonania przelewów bankowych, ale też możecie skorzystać z Przelewów 24, czy kart płatniczych (VISA, Maestro, czy Mastercard). Ponadto w ofercie są też płatności przez Skrill i Neteller oraz inne mniej popularne metody jak: Trustly, PaySafeCard, czy EntroPay.

Załóż konto w Betsafe
i odbierz bonus do 150 zł

Bukmacher: Betsafe
Strona www: www.betsafe.com
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 25 zł
Minimalna wypłata:

25 zł

Minimalna stawka:
0,50 zł
Strona po polsku:
tak
Formy wpłaty:

przelew bankowy, Visa/Visa Electron, MasterCard, NETteller, Moneybookers, Przelewy24

E-mail: plsupport@betsafe.com
Telefon: 222 01 46 44
Inne: jeśli support nie odpowie w ciągu 15 minut, dostajemy 30 zł
Bukmacherzy Plusy: bonus na starcie do 150 zł, bardzo dobry support, niska minimalna stawka, łatwy i przyjemny interfejs
Bukmacherzy Minusy: średnie kursy

 

Załóż konto w Betsafe
i odbierz bonus do 150 zł

 

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
3.7