expekt

Recenzja Expekt
Expekt działa na rynku zakładów online od 1999 roku i jest to firma, którą Polscy gracze z pewnością rozpoznają za sprawą Zbigniewa Bońka, który jest ambasadorem marki. W Expekt polscy gracze na start mogą odebrać promocję powitalną w postaci zakładu bez ryzyka. W Expekt każdy gracz z pewnością znajdzie ofertę zakładów sportowych na ulubione rozgrywki i dyscyplinę. Dla zarejestrowanych graczy firma oferuje cykliczne promocje dodatkowe z okazji ciekawych wydarzeń sportowych np. Ligi Mistrzów, meczów reprezentacji Polski czy meczów polskich drużyn w europejskich pucharach.
Jak założyć konto i odebrać bonus w Expekt?
Założenie konta trwa tylko kilka chwil i polega po prostu na wpisaniu swoich danych do formularza rejestracji. Po zatwierdzeniu danych należy potwierdzić rejestrację klikając w link otrzymany w wiadomości e-mail.
1. Otwórz konto w Expekt
2. Dokonaj pierwszego depozytu i zagraj pierwszy zakład bez ryzyka!
3. Wygrałeś? Gratulujemy! Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot całej stawki na swoje konto gracza!Dostępne metody płatności
W Expekt wpłat i wypłat można dokonywać przy wykorzystaniu wielu form płatności, do których zaliczamy: system Przelewy24, karty płatnicze (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), portfele elektroniczne Skrill i Neteller, a także mniej popularne paysafecard, ukash, Trustly a także zwykły transfer bankowy.

Załóż konto w Expek i zgarnij cashback do 222 zł

 

Bukmacher: Expekt
Strona www: www.expekt.com
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 15 PLN
Minimalna wypłata:

bez limitu

Minimalna stawka: 1 PLN
Strona po polsku: tak
Formy wpłaty:

przelew bankowy, karty płatnicze (Visa/Visa Electron, MasterCard), portfel elektroniczny Skrill, NETteller, Przelewy24

E-mail: support@expekt.com
Telefon: brak
Inne: Otwórz konto, dokonaj depozytu na min 15 zł i zgarnij cashback do 222zł, czyli zwrot gotówki bez ryzyka!
Bukmacherzy Plusy: brak limitów, bonus 222 zł cashbacku na starcie, dużo promocji z okazji najważniejszych meców, Ekstraklasy i innych lig, zakład bez ryzyka dla nowyc graczy
Bukmacherzy Minusy:

 

Załóż konto w Expek i zgarnij cashback do 222 zł

 

 

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
4.2