unibet

Recenzja Unibet

W 2016 roku Unibet poważnie zmienił wygląd i funkcjonowanie swojej strony internetowej, dzięki czemu poprawiła się jej funkcjonalność. Taka zmiana świadczy bardzo dobrze o bukmacherze, bowiem oznacza, że firma cały czas stara się poprawiać z korzyścią dla swoich graczy.

Unibet istnieje od 1997 roku i od tamtego czasu cały czas zwiększa ilość swoich klientów. Szczególnie dobrze firma radzi sobie w Europie, gdzie jest w ścisłej czołówce bukmacherów. Użytkownicy cenią sobie Unibet przede wszystkim za wysokie kursy, które wynikają z minimalnych marży.

Jak założyć konto i odebrać bonus w Unibet?

Założenie konta w Unibet to przysłowiowa „bułka z masłem”. Podobnie jest z otrzymaniem bonusowych 200 PLN! Wystarczy, że wejdziesz na stronę Unibet i w prawym górnym rogu wybierzesz duży żółty przycisk „Zarejestruj się”. Dalej strona pokieruje Cię bez żadnych utrudnień.

  1. Zarejestruj konto w Unibet
  2. Dokonaj pierwszego depozytu.
  3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Dostępne metody płatności w Unibet

W Unibet każdy gracz znajdzie metodę odpowiadającą swoim potrzebom. Zarówno dla wpłat jak i wypłat bukmacher przygotował wiele opcji, zaczynając od najprostszego przelewu bankowego, przez karty kredytowe po portfele elektroniczne i wiele innych rozwiązań. Kwoty minimalnych wpłat i wypłat są natomiast stosunkowo niskie, więc tutaj też nie znajdzie się żaden problem dla graczy.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 200 zł!

Bukmacher: Unibet
Strona www: www.unibet.com
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata:

40 zł (karta kredytowa), 80 zł (przelew bankowy), 4 zł (Przelewy24)

Minimalna wypłata:

60 zł

Minimalna stawka:
1 zł
Strona po polsku:
tak
Formy wpłaty:

przelew bankowy, Visa/Visa Electron, MasterCard, Moneybookers, Click2Pay, NETeller, Przelewy24

E-mail: info-pl@unibet.com
Telefon: 0 800 702 073
Inne:
Bukmacherzy Plusy: zakłady VIDEO live (m.in. mecze ligi hiszpańskiej), bardzo dobre biuro obsługi klienta, wysokie kursy
Bukmacherzy Minusy: dobre promocje tylko dla stałych, lojalnych graczy

 

Pierwszy zakład bez ryzyka do 200 zł!

 

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
4.0