Czy bukmacherzy przyjmują bitcoiny?

Kryptowaluty z każdym kolejnym rokiem zyskują na popularności, wśród nich bitcoin zdołał zyskać szczególne uznanie.

Gdzie można zagrać za bitcoiny? Rivalo to uznany na świecie bukmacher, który przyjmuje kryptowaluty. Odnajdą się tutaj zarówno miłośnicy sportu, jak też fascynaci kasyna. Operator ten wchodzi w skład niderlandzkiego konsorcjum 247SportsInteractive B.V., od 2013 r. Można mu w pełni zaufać o czym przekonały się setki tysięcy zadowolonych klientów. Operator ten ma dobre kursy na rozgrywki piłkarskie, w tym wiele kursów dla miłośników piłki, lecz niekoniecznie w europejskim wydaniu. Fani doceniają udany, przyciągający uwagę interfejs, Płatność bitcoinem została wprowadzona ponadto w Justbet, BetDSI, które są bardzo wysoko oceniane przez Sportsbookreview.

Amerykanie pokochali bitcoin, dlatego, że w tym kraju są rygorystyczne przepisy w kwestii hazardu, dlatego też chcąc obstawiać ulubione rozgrywki NFL, MLB, NBA, NHL i NCAA sięgnięto po bitcoina. Betonline, Sportsbetting i Looselines zarejestrowały domenę zakończoną na ag., czyli dla stron z Antigui i Barbudy, celem zaoferowania zakładów przy użyciu bitcoin również Amerykanom i Kanadyjczykom. Justbet ma domenę .cx przypisaną do Wysp Bożego Narodzenia, pozostałe korzystają z .eu, która jest przypisana do Unii Europejskiej. Rządcy Europejskiego Obszaru Gospodarczego chcą uregulować przepisy związane z bitcoinem do 2024 r., co jest dobrą informacją, daje nadzieję, że niedługo również w Polsce zagramy za kryptowaluty.

Dlaczego warto zawierać zakłady przy użyciu bitcoina?

Bitcoin zyskuje na wartości, dzięki czemu nasze wygrane wzrosną. Dla przykładu, jeśli jesteś użytkownikiem Rivalo i kupiłeś bitcoin i postawiłeś mecz, który Ci wszedł wygrywasz więcej niż jakbyś grał za walutę narodową. Grając przy użyciu bitcoina omijamy prowizje, bo jak wiemy banki je pobierają. Bitcoin to doskonały sposób na płatność poza bankiem. Gracze posługujący się bitcoinem, zyskują wielką wartość, mianowicie zachowują swą prywatność. Bitcoin jest przyszłością piłki nożnej, już teraz piłkarze czołowego klubu Premier League, Southamptonu, uzyskują premie w kryptowalucie. Na koszulkach popularnych 'świętych’ widnieje logo Sportsbet.io, która to marka podlega pod Coingaming Group. Umowa jest skonstruowana w ten sposób, że w przypadku awansu Southampton FC do Champions League, premię w całości otrzymają w bitcoinie. Świetnym miejscem do zakupu bitcoinów jest giełda bitbay.

giełda bitbay

Czy w Polsce, można płacić bitcoinami u legalnych bukmacherów?

Kryptowaluty podbijają świat sportu, dlatego również polscy fani zaczęli interesować się tym zagadnieniem. W naszym kraju bez przeszkód można wydobywać i obracać bitcoinem, władze wydają się oczekiwać na rozwój sytuacji. Czołowi polscy bukmacherzy są w pełni przygotowani na przyjmowanie płatności bitcoinem, póki co nie mają zielonego światła ze strony Ministerstwa Finansów, lecz zapewne niedługo je otrzyma. Bitcoin jest rewolucyjnym rozwiązaniem, takim jak kiedyś była płatność BLIK-iem, Pay Palem itd. Polskie władze więc prędzej, czy później również wprowadzą rozwiązanie płatności bitcoinem w zakładach bukmacherskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.