Dwa miesiące do gali KSW 39!

Przed nami największa gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 Colosseum, na której zobaczymy najogromniejsze gwiazdy krajowego oraz kontynentalnego MMA. Będzie to niezapomniany wieczór – jak już potwierdzili założyciele padnie rekord sympatyków zgromadzonych na trybunach – KSW 39 na żywo oglądać będzie blisko 50 tysięcy wielbicieli KSW.

Nie tylko pod względem liczebności widzów będzie to wybitna gala, lecz również pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu ułożonych walk stawką będzie mistrzowski pas federacji KSW. Kibice zebrani na stadionie jak również przed telewizorami już od początku gali powinni spodziewać się prawdziwych fascynacji – w pierwszej walce zawodniczki Ariana Lipski oraz Diana Belbita wojować będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka kobiet na gali, w pozostałych 10 walkach konkurować będą mężczyźni.

Gala KSW 39 będzie ważna także pod drugim powodem – w głównej bitwie eventu rękawice skrzyżują dwaj czempioni Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, jaki da odpowiedź na analizowanie – który z tych dwóch wielkich zawodników jest najsilniejszy!

Jak zwykle sympatycy MMA oczekiwać będą zarówno na pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem konkurentem dawnego strongmana będzie oponent sprzed lat, właśnie w konkursach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Słynny „Tyberian” jak dotychczas w formule MMA stoczył trzy starcia – wszystkie kończyły się tryumfem Kowalczyka już w podstawowych fazach. Konfrontacja Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla miłośników zgromadzonych na obiekcie czymś oryginalnym i można czekać na superciężkie zderzenie dwóch tytanów.

Wyjątkowym zafascynowaniem cieszyć się będzie też bójka Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie niezwykle pociągające starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w wyjątkowym stylu pobił na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 37 uprzedniego rekordzisty wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tej rywalizacji nie będzie miał nic do stracenia zaś przewidywalna zwycięska walka awansuje go na szczyt wagi ciężkiej.

Kolejna rozgrywka do której zajdzie w Stolicy to starcie z kręgu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika na żywo z oczywistością będzie popularnym wydarzeniem. Bitwa prawdopodobnie nie będzie stać na znakomitym poziomie sportowym, lecz z oczywistością będzie owe wydarzenie jakiego wyczekują fani pod względem znacznego komercyjnego widowiska. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Wyłącznie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy mocnych walk… kolejną potyczką jaką na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli fascynować się fani będzie starcie dwóch znanych reprezentantów wagi ciężkiej. Starego już czempiona z niedawnym kandydatem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie prawdziwy hit, który zapewne wybierze reprezentanta, który w następnej swojej walce będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wyszczególnionych walk zobaczymy pięć następnych, w których aż w trzech stawką będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej konkurować będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego pasa do 70 kilogramów, a Marcin Wrzosek po raz pierwszy w karierze postara się utrzymać pas rekordzisty wagi piórkowej.

Wszak to nie wszystko! Na ten powrót pragnęli wszelacy sympatycy MMA w Polsce – do klatki wraca Łukasz Jurkowski. Oponentem polskiego zawodnika (ostatnio komentatora gal KONFRONTACJI SZTUK WALKI) będzie Rameau Sokoudjou, który dość niedawno rywalizował o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wznawiający karierę po 6 latach przerwy „Juras” podejmuje więc ciężkiego oponenta a świadkowie mogą spodziewać się nieprzeciętnie fascynującej bitwy. Co więcej, na Stadionie Narodowym własny debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – narodowy zapaśnik, który w stylu klasycznym osiągnął brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a również srebrne medale mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.