Fortuna – sporty wirtualne

Oferta bukmacherska niemal wszystkich firm na rynku od kilku dobrych lat nie opiera się już jedynie na typowych meczach piłkarskich. Tacy bukmacherzy jak Fortuna proponują bowiem całkiem szeroką ofertę na sporty wirtualne. Ich liczba zależy do samego właściciela, jednak już teraz możemy być pewni, iż raczej się nie zawiedziemy. Wspomniana wyżej Fortuna nieprzypadkowo znajdzie się pod naszą lupą, ponieważ w tej kwestii jest jednym z liderów rynku. Do naszej dyspozycji jest aż sześć wirtualnych zmagań, które możemy obstawiać. Jak wygląda ogólny zarys tej zakładki na stronie bukmachera?

Fortuna – sporty wirtualne w różnym wydaniu

Legalni bukmacherzy, do których możemy zaliczyć zakłady bukmacherskie Fortuna, sporty wirtualne traktują bardzo poważnie. Obok tradycyjnych możliwości – obstawiania meczów piłkarskich – jest to jednak stosunkowo nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Klienci, którzy zakładają konto na stronie Fortuny mogą czuć pewne zaskoczenie, które w późniejszym czasie powinno zamienić się w receptę na sukces. Używając takich słów nie będziemy jednak kłamać, ponieważ sporty wirtualne nie tylko w zakładach Fortuna, dają nam najwięcej szans na konkretne zarobienie. Sporty wirtualne jest bowiem niczym innym, jak symulowanym przedstawieniem danej dyscypliny – choć wyścigi psów raczej na się do tego grona nie zaliczają. Pozostała piątka to jednak czysto sportowa rywalizacja na wielkim ekranie. Na naszym kuponie mogą znaleźć się wydarzenia z: piłki nożnej, wyścigów samochodowych, wyścigów konnych oraz żużla. Na czym polega specyfika każdego z tych zdarzeń?

Piłka nożna w zakładach Fortuna

Futbol tradycyjny jest najczęściej obstawianą dyscypliną w świecie rzeczywistym, więc nie może zaskakiwać pozycja tego sportu także na rynku wirtualnym. Opcji w przypadku piłki symulowanej jest także o wiele więcej, ponieważ możemy obstawić mecze w zakładkach „Piłka nożna” oraz „Piłka nożna Plus”. Jak wygląda sam proces obstawiania? Jest on niezwykle podobny do tego, co oferują tradycyjne zdarzenia. Co kilka minut na wirtualną murawę wybiegają drużyny z wymyślonymi nazwami. My możemy obstawić na którąkolwiek z nich, dodając do tego dokładny wynik czy liczbę bramek. Interesujący nas pojedynek możemy oglądać w symulacji komputerowej.

Obstawianie wyścigów konnych, psów, samochodowych czy żużla

Fortuna sporty wirtualne wykorzystuje także do promocji wyścigów konnych. Podobnie jak inne zakłady bukmacherskie, Fortuna stawia na proste i zrozumiałe zdarzenia. Jako zainteresowani gracze możemy obstawić miejsce konkretnego konia. Najczęściej dotyczy to lokat na podium. Liczba zwierząt biorących udział w wyścigu oscyluje wokół dziesięciu. Tak samo wygląda to w przypadku zmagań psów, wyścigów samochodowych oraz żużla. Wszystkie te zdarzenia, tak jak to ma miejsce w symulowanej piłce nożnej, są widoczne na naszym ekranie. Jeśli chcemy obstawiać żużel, to możemy na danego zawodnika postawić myśląc o miejscach 1-2.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.