Jak typować KSW 67?

26 II 2022r., w Warszawie odbędzie się gala KSW 67. Podczas wieczoru dojdzie do kilku niezwykle ciekawie zapowiadających się pojedynków, na które już teraz czekają z zapartym tchem kibice. Warto śledzić zawody, przy okazji jest szansa zainkasować pieniądze, stawiając u legalnych bukmacherów. Okazja jest tym lepsza, że ostatnio pojawiły się bardzo lukratywne, korzystne dla graczy bonusy, które sprzyjają zawieraniu kuponów.

Jakie walki nas czekają podczas gali KSW 67?

Brytyjczyk Philip De Fries będzie bronić mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej, zmierzy się z Serbem Darko Stosiciem. Walka ta elektryzuje wszystkich fanów, gdyż obaj zawodnicy należą do ścisłej czołówki mieszanych sztuk walki. Faworytem w tej walce wydaje się być De Fries, jednak ambitny konkurent tanio skóry nie sprzeda. Brytyjczyk walczył już m.in. w organizacjach: Bellator, UFC, M-1 Global. Przeciwnik to eks – czempion Final Fight Championship, który walczył przez lata dla organizacji UFC.

Starcie gigantów

Zapowiada się starcie gigantów, pojedynek o którym będzie się mówiło na długo po jego zakończeniu. Warto zawrzeć swoje typy bukmacherskie ksw na najbliższą galę, zważywszy, że oferta, którą wystawił operator Betfan jest bardzo korzystna. Bukmacher, który w swojej stajni ma Mariusza Pudzianowskiego jako walki wieczoru uważa poza tym pojedynkiem również boje Ivana Erslana z Hasanem Mezhievem, Andrzeja Grzebyka z Adrianem Bartosińskim oraz Krzysztofa Klaczka z Dawidem Śmiełowskim. Szczególnie zacięty i wyrównany będzie ten ostatni pojedynek, jednakże analitycy Betfan, większe szanse przyznają Dawidowi Śmiełowskiemu.

W wadze piórkowej, lepszego zawodnika niż Dawid Śmiełowski w tej chwili nie mamy. Chorwat Ivan Erslan jest czołowym zawodnikiem wagi półciężkiej, którego ambicje sięgają mistrzowskiego pasa. W swojej walce, Chorwat będzie faworytem, choć Łotysz Hasan Mezhiev, z całą pewnością jest tym, którego stać na sprawienie niespodzianki, kurs 2,60 sprzyja grze na triumf Bałta. Andrzej Grzebyk, który osiągał sukcesy w organizacji FEN, liczy, że zdoła pokonać swego przeciwnika, według bukmacherów zawodnik jest faworytem. Adrian Bartosiński nie stoi jednak na przegranej pozycji, również walczył w ramach organizacji FEN, jest o pięć lat młodszy i ma nadzieję, że jego kariera nabierze dodatkowego blasku.

Z całą pewnością, walki podczas gali KSW 67 będą niezwykle interesujące, spotkają się z zainteresowaniem fanów, dlatego już teraz dobrze jest się zainteresować wydarzeniem, by przy okazji móc zarobić na pojedynkach czempionów.

typy bukmacherskie ksw

Fot. masisyan / shutterstock.com

Gdzie obejrzę KSW 67?

Gala odbędzie się w Centrum Targowo- Kongresowym GLOBAL EXPO w Warszawie. Walki można śledzić ponadto poprzez Viaplay, jak też w Cyfrowym Polsacie w ramach PPV. Typując pojedynki warto równocześnie śledzić ich przebieg, co znacznie ułatwia obstawianie wydarzeń w formie LIVE. Chcąc obstawiać wydarzenia efektywnie, warto śledzić atmosferę przed walką, gdyż po mimice, ruchach, zachowaniu zawodników, można bardzo wiele wyczytać, czy dany sportowiec czuje się pewnie i zdecydowanie. Oczywiście, warto zawierać również typy w formie zakładów przedmeczowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.