LV Bet – bonus powitalny na początek gry

Zakładając konto na jakiejkolwiek stronie bukmacherskiej, żyjemy nadzieją na udzielenie odpowiedniej pomocy. Najwięksi bukmacherzy w Polsce, tacy jak chociażby firma LV Bet stawiają na bonus powitalny. Jego charakterystyka z uwagi na działania każdego przedsiębiorstwa może być bardzo zróżnicowania, ponieważ nie wszyscy wdrażają takie same promocje. Możemy być jednak pewni, że dobry start na nas czeka. Naszym zadaniem jest przede wszystkim uważne śledzenie nowości czy spostrzegawczość podczas zakładania konta. Ten artykuł powinien być pewnego rodzaju przewodnikiem po udogodnieniach startowych, które oferuje nam firma LV Bet. Co zrobić, żeby uzyskać konkretny bonus?

Bonus powitalny w firmie LV Bet – ile ich tak naprawdę jest?

Bukmacherzy działający podobnie do firmy LV Bet temat taki, jak bonus powitalny, traktują naprawdę priorytetowo. Właściciele największych przedsiębiorstw są przede wszystkim świadomi tego, jak postępują niemal wszyscy klienci w zakresie zakładania konta. Rejestracja praktycznie w 90% jest poprzedzona dokładnym sprawdzeniem propozycji promocyjnej. To oczywiście wpływa na ostateczne działania samych bukmacherów, którzy w wielu przypadkach muszą słuchać swoich graczy. Jeśli chodzi o bonus powitalny w firmie LV Bet, to musimy napomknąć o swego rodzaju pakiecie składającym się z dwóch bonusów na start. Miejsce numer jeden piastuje bonus bez depozytu, aczkolwiek równie dobrze prezentuje się oferta przy bonusie od depozytu. Co wybrać i jak skorzystać z poszczególnej promocji?

Bonus od depozytu w wysokości 1500 złotych

LV Bet, podobnie jak inni legalni bukmacherzy, budowę swojej oferty zaczyna od tzw. bonusu od depozytu. Jak wygląda charakterystyka tego udogodnienia? Sprawa jest niezwykle klarowna, ponieważ dotyczy naszych działań dotyczących wpłat pieniężnych. Po założeniu konta należy w pierwszej kolejności wpłacić co najmniej 50 złotych, a następnie postawić pierwszy kupon, zaznaczając dobrze widoczną opcję mnożnika. LV Bet zwróci nam więc nawet 1500 złotych, jednak pełne skorzystanie z bonusu dotyczy spełnienia innych, ciekawych warunków. Przede wszystkim musimy czterokrotnie obrócić wpłaconą kwotą z kursem całkowitym kuponu na minimalnym poziomie 2.00. Podobną ofertę gwarantują nam zakłady bukmacherskie Fortuna.

Bonus bez depozytu na poziomie 20 złotych

LV Bet bonus powitalny opiera również na świetnie opracowanym promocji bez depozytu. Jego wysokość może sięgnąć nawet 20 złotych, ale tylko po spełnieniu konkretnych warunków. Na początku, po ukończeniu rejestracji, powinniśmy wysłać maila do bukmachera, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Firma przeleje na nasze konto bukmacherskie wspomnianą wyżej sumę. Bukmacher przyjmie darmowy zakład tylko wtedy, gdy na kuponie umieścimy minimum trzy zdarzenia, każde ze współczynnikiem minimalnym 1.25 (kurs całkowity kuponu powinien z kolei kształtować się na poziomie 2.50). Następnie, aby wypłacić otrzymaną kwotę bonusu, musimy także nim dwukrotnie obrócić. Kurs minimalny nie powinien spaść poniżej liczby 2.00.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.