1. kolejka żużlowej Enea Ekstraligi

Już dzisiaj będzie mieć miejsce inauguracja rozgrywek najlepszej żużlowej ligi świata ? Enea Ekstraklasy. W związku z tym tobet uszykował ofertę na dzisiejsze spotkania.

W pierwszej kolejce możemy być świadkami kilku zaskakujących rozstrzygnięć ? bardzo trudno wskazać faworyta w pojedynkach bydgoskiej Polonii z zielonogórskim Falubazem oraz tego jak wysoko wygra gorzowska Stal z toruńskim Unibaxem. Wynik oscylujący w okolicach remisu ze wskazaniem na gości zapowiada się w Gdańsku, gdzie miejscowi podejmą ekipę z Rzeszowa. Tarnów i Leszno natomiast czekają łatwe przeprawy.

Proponujemy następujące typy:

– Leszno – Częstochowa: G. Łaguta (-1.5) ? C. Harris na Łagutę, 9/10. Popularny Grisza był w ubiegłym roku dziewiątym najlepszym żużlowcem ligi, i niemalże w pojedynkę zdołał utrzymać drużynę Lwów w Ekstralidze. Harris jest żużlowcem znajdującym się dwie półki niżej, a jego wyniki z ligi angielskiej pozostawiały bardzo wiele do życzenia. Wprawdzie jest szansa, że leszczyński tor podpasuje Harrisowi, i zdobędzie on 6-7 punktów, ale nie wolno zapominać o tym, że Łaguta zdobył w ubiegłym roku 19 punktów w 7 startach na Smoku. Typ niemalże pewny.

– Leszno ? Częstochowa: J. Hampel ile punktów: over 12.5, 9/10. Hampel jest królem leszczyńskiego owalu, jego średnia w ubiegłym roku na tym obiekcie wyniosła 2,755, i spośród wszystkich zawodników ekipy z Częstochowy jedynie Łaguta jest w stanie go wyprzedzić. Tylko defekt mógłby stanąć Małemu na przeszkodzie.

– Tarnów ? Wrocław: J. Kołodziej ile punktów: over 11, 7/10. Kołodziej po powrocie do swojego rodzinnego Tarnowa z pewnością chciałby pokazać kibicom, że nie zapomniał jak się jeździ na owalu, na którym między innymi pokonywał Tomasza Golloba w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Rywale z Wrocławia raczej nie będą mu utrudniać życia, a jadący z nim w parze Maciej Janowski to nie ten level. Janusz będzie chciał zmyć plamę po nieudanym, ubiegłym sezonie, i jest bardzo prawdopodobne, że zanotuje najlepszy wynik w zespole, będącym jednym z faworytów do złota.

– Gdańsk ? Rzeszów: J.Crump ? N.Pedersen (+0,5), na Pedersena,7/10. Nicki jest liderem, i jedynym silnym punktem ekipy znad morza. Zarówno on, jak i Crump pojadą sześciokrotnie z powodu zastępstwa zawodnika, ale Nicki ma znacznie większe szanse pojawić się na torze siódmy raz, jako rezerwa taktyczna. Co więcej, Pedersen na swoim torze zawsze jest niezawodny, podczas gdy Australijczyk na wyjazdach nie ma aż takiego błysku. W Grand Prix obaj spisali się porównywalnie. Jedynym poważnym zagrożeniem dla tego typu jest to, że Duńczyk może dostać jakieś głupie wykluczenie. Poza tym, wszystko wskazuje na dobry występ lidera gdańskiej drużyny.

[AKTUALIZACJA, godz. 12:50]

Pozostali bukmacherzy wystawili kursy na żużel, i szczególnie dobrze wygląda tutaj jeden typ z oferty sportingbet dotyczący spotkania gorzowskiej Stali z toruńskim Unibaxem:

– M.J. Jensen – E.Pulczyński (+2.5),na Pulczyńskiego, 8/10. Emil prawdopodobnie pojawi się na torze pięciokrotnie, z powodu zastępowania Przedpełskiego. Jego dotychczasowe występy na gorzowskim owalu były bardzo przyzwoite. Wszystko to sprawia, że powinien przywieźć 4-5 punktów. Natomiast Jepsen Jensen do tej pory jeździł bardzo źle na Jancarzu, a co więcej, jeżeli się słabo spisze w pierwszym swoim biegu, to zostanie zastąpiony przez niezawodnego w końcówkce ubiegłego sezonu Bartka Zmarzlika. Przy tej linii handicapu ten typ jest bardzo prawdopodobny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.