10. kolejka Enea Ekstraligi

Dzisiaj rozpoczyna się runda rewanżowa Enea Spedway Ekstraligi. W związku z tym będziemy świadkami tych samych par drużyn co w poprzedniej kolejce, tylko, że zmienią się gospodarze. Powoduje to deficyt emocjonujących spotkań? Ciekawie może być jedynie we Wrocławiu, gdzie przyjeżdża osłabiony brakiem Darcy?ego Warda Unibax, oraz w Gdańsku, gdzie Wybrzeże zmierzy się z chimeryczną na wyjazdach gorzowską Stalą i może w Bydgoszczy, gdzie miejscowi zmierzą się z Unią Leszno. Poza tym, Tarnów rozegra u siebie mecz z rzeszowską Marmą, a Falubaz podejmie Włókniarza Częstochowa.

W związku z tymi spotkaniami proponujemy następujące typy:

– Wrocław ? Toruń, Ryan Sullivan Suma Punktów, powyżej 11, 8/10. Ryan Sullivan uwielbia tor we Wrocławiu. Średnia z jego dotychczasowych występów na Stadionie Olimpijskim wynosi około 2,3. Dziś pojedzie co najmniej 6 razy, gdyż będzie zastępować Warda. Zważywszy na jego dotychczasowe dokonanie w stolicy Dolnego Śląska, które zwykle oscylowały w okolicach kompletu, zdobycie co najmniej 12 punktów będzie łatwym zadaniem.

– Bydgoszcz ? Leszno, Robert Kościecha ? Damian Baliński (+5), na Balińskiego, 7/10. Nie róbmy z Balińskiego słabego juniora, a z Kościechy superlidera drużyny. Zawodnik rodem z Torunia na pewno zrobi więcej punktów od wychowanka leszczyńskiej Unii, ale Baliński jedzie w parze z Batchelorem, więc jakieś punkty na pewno będzie przywozić. Ogółem powinien zdobyć 5-6 oczek, i wtedy Kościecha musiałby zdobyć ich 10, a wydaje się to mało prawdopodobne. Bydgoszcz i Kościecha nie są aż na tyle mocni, żeby przywozić rywali na 5-1 w każdym biegu?

– Bydgoszcz ? Leszno, Jurija Pavlic suma punktów, powyżej 8, 6/10.
Ktoś musi być liderem Byków pod nieobecność Hampela, i w tej roli nieźle odnajduje się Chorwat. O jego świetnej dyspozycji niech świadczy chociażby fakt zdobycia 10 punktów na bardzo trudnym torze w Gorzowie. Dzisiaj istnieje możliwość, że Pavlic pojawi się na torze sześciokrotnie. Jeżeli Leszno chce wywieźć z Pomorza punkt bonusowy, to Pavlic musi zdobyć co najmniej 9 punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.