10. kolejka Serie A

10. kolejka Serie A upłynie pod znakiem niezwykle ciekawych spotkań. Każda drużyna ma przeciwnika ze swojej półki, co powoduje, że w spotkaniach tej serii jest niezwykle ciężko typować faworytów. Dlatego też w tej analizie będzie wymieniony tylko dwa ?pewniaki? oraz na razie dwa ryzykanckie typy.

Jedyne pewniaki to:

– Siena ? Chievo (ile bramek): under 2.5 Obydwie ekipy mają bardzo niewiele bramek strzelonych, jak i straconych. Siena strzeliła 7, a straciła 5 bramek, natomiast Latające Osły strzeliły 6, a straciły 7 bramek. Chievo, będące ostatnio w sporym kryzysie, zapewne nie przyjedzie do Toskanii po to, aby zdobyć komplet punktów, a po to, by w miarę możliwości bronić bezbramkowego remisu. Najbardziej prawdopodobne wyniki to skromne zwycięstwo gospodarzy, lub remis 1:1 lub 0:0.Under powinien zatem wejść.

– Roma ? Milan, X2. Mecz został opisany w dzisiejszej wiadomości dnia. Dodam tutaj tylko, że kurs na Milan spadł w bwin z 2.55 do 2.45, co wskazuje na to, że coś korzystnego dla Rossonerich się dzieje ze składami obu ekip. W takim przypadku prawdopodobieństwo wyjazdu z Rzymu z niczym spada jeszcze bardziej.

Jeżeli chodzi o ryzykanckie typy to:

– Catania ? Napoli, remis. Wszyscy wiemy, jak neapolitańczycy podchodzą do meczów, gdy mają w bliskim horyzoncie czasowym grę w Lidze Mistrzów. Wówczas takie tuzy jak Chievo czy Parma są w stanie pokonać faworytów do tytułu. Na Sycylii Azzurrich czeka cięższe zadanie niż z dwoma wcześniej wymienionymi zespołami. Jeżeli do tego dodamy fakt, iż Catania to ?mistrz remisów?- remisowali w tym sezonie już cztery razy- z Novarą, Juve, Fiorentiną i Lazio. Wydaje mi się, remis to wynik urządzający obie strony, i zdecydowanie najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcie tego spotkania.

– Inter ? Juventus, na Juventus. Ten typ został dość wyczerpująco opisany w wiadomości dnia, więc niema co się nad nim rozwodzić.

[AKTUALIZACJA 30.10, g. 11:20]

Po zobaczeniu, że nie ma żadnych nowych wieści dotyczących absencji piłkarzy dorzucam jeszcze dwa typ, jeden raczej pewniak:

– Udinese ? Palermo, na Udinese. Bałem się tego, że nie zagra Di Natale, ale wszystko wskazuje na to, że nie sprawi nam on takiego psikusa, jak przed meczem z Napoli, i wystąpi. Co więcej, w Palermo nie zobaczymy na boisku jednego z motorów napędowych Sycylijczyków, czyli Pinilli. Zarówno Udinese, jak i Palermo to zespoły zdecydowanie lepiej spisujące się na swoich murawach, więc ciężko spodziewać się innego wyniku niż zwycięstwa niedawnego lidera. Śmiem nawet wątpić, czy Palermo zdoła strzelić dzisiaj bramkę, gdyż defensywa Udinese będzie mieć sporo łatwiejsze zadanie, niż w meczu z Napoli.

I jeden ryzykancki, ale skoro nieźle one wchodzą w tym tygodniu, to czemu by nie:

– Cagliari ? Lazio, na Lazio. Lazio wyśmienicie gra na wyjazdach, dotychczas wygrało 3 z 4 meczy rozgrywanych poza Stadio Olimpico. Cagliari z kolei nie przegrało jeszcze meczu u siebie, ale w ostatnich trzech meczach u siebie nie strzeliło bramki? Sardyńczykom musi się kiedyś przydarzyć mały kryzys, w końcu nie jest to zespół który się szykuje do awans do Ligi Mistrzów? Potencjał kadrowy Lazio jest większy, Rzymianie dobrze radzą sobie bez kilku kontuzjowanych piłkarzy, a po drobnym urazie wraca Hernanes. Co więcej kursy na Lazio idą w dół, a to zwiastuje tylko jedno. Po fenomalnym kursie 2.75 grzechem jest tego meczu nie zagrać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.