29 grudnia w Premiership!

0

W Ekstraklasie na razie tylko huczy od plotek transferowych, aby obejrzeć dobre spotkanie musimy się więc przenieść na Wyspy Brytyjskie. W Premiership nie ma czasu na odpoczynek, po wczorajszych starciach piłkarze pojutrze ponownie pojawią się na boiskach.

Manchester United zgodnie z naszymi przeczuwaniami wygrał z Newcastle, ale bramkę na wagę 3 punktów zdobył w doliczonym czasie gry (4-3). Typ trafiony, ale warto zastanowić się nad tym, czy potencjalny Mistrz Anglii powinien tak się męczyć na swoim obiekcie z przeciętniakiem ligowym. United za 2 dni znów podejmą rywala o podobnym poziomie ? West Bromich Albion. Nie dziwię się, że prasa spekuluje o sprowadzeniu do Manchesteru Lewandowskiego, Ferguson potrzebuje armat, a Rooney już nie wystarcza do zwycięstwa.

WBA wydaje się być nieco trudniejszym przeciwnikiem. Przede wszystkim zajmuje wysoką 6 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 33 oczek. United jest liderem mając na koncie 46 punktów. WBA niedawno miało spore problemy, notując serię 3 porażek i tylko remisu z West Hamem. Ostatnio ograło QPR i Norwich City, jednak te drużyny nie stanowią o sile Premiership.

Nie mniej jednak nieco lepsza postawa zespołu i mało szczelna defensywa United każe mi typować w tym starciu powyżej 2,5 bramki.

Kurs na United wynosi 1.30, remis jest wyceniany po 5.25, zaś za wygraną WBA Betclic płaci 9.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.