30 grudnia w Oberstdorfie!

Przyszła zima, a wraz z nią zawody skoków narciarskich i biegów. Te dyscypliny szczególnie upodobali sobie Polacy, gdzie mieliśmy Kowalczyk i Małysza. Dziś Adama próbuje zastąpić Stoch, oby w podobnym skutkiem jak w poprzednich zawodach.

Pod koniec grudnia jak zwykle startuje Turniej Czterech Skoczni. Bwin przygotował dla nas ofertę zakładów odnoszących się zarówno do całego turnieju, jak i do pierwszego konkursu. Można założyć się o wskazanie zwycięzcy zawodów, obecność na podium bądź pojedynek head to head.

Faworytem w pierwszym konkursie mają być Austriacy. Zdaniem Bwina będzie to albo Schlierenzauer albo Kofler i wcale nie dziwimy się takiej ocenie, uwzględniając w tej kalkulacji aktualną pozycję obu zawodników w Pucharze Świata. Za triumf Schlierenzauer Bwin płaci po kursie 4.00, zwycięstwo Koflera jest warte 5.00. Bwin liczy też na nowicjuszy z Niemiec, którzy brylują w tym sezonie. Spodziewam się jednak rozczarowania wynikami Freunda i Wellingera. Zaskoczyć może jeszcze co najwyżej Morgenstern, który skakać w Obesrtdorfie wprost uwielbia. Po takim samym kursie co Morgi 15.00 wyceniane są także szanse Stocha. Lider polskiej kadry miał kiepski start w sezonie, jednak już w poprzednich zawodach był drugi, przegrywając ze zwycięzcą o 0,1 pkt. Liczę, że Stoch wtrąci co nieco od siebie na TCS, choć w całych zawodach jeszcze nie będzie się liczył.

Wskazanie zwycięzcy zawodów to wyższy zarobek, ale i dużo większe ryzyko. Stąd oferta odnosząca się do wskazania zawodnika z podium zawodów w Oberstdorfie. Tutaj kolejność jest taka sama, ale kursy niższe. Przy czym mamy większą pewność wygranej ? zwycięzca jest tylko jeden, a miejsca na podium już trzy. Znów prowadzi Schlierenzauer 1.75, przed Koflerem 1.85 i dwoma Niemcami.

Najciekawszym zakładem wydaje się być pojedynek między narodami. Bwin oferuje zakład na wskazanie, czy którykolwiek naród będzie w stanie powalczyć z Austriakami w Oberstdorfie. Za wyższą pozycję skoczków z Austrii płaci po kursie 1.65, jakichkolwiek rywali 2.10. Tak naprawdę to zakład o wskazanie lepszego w pojedynku Austria vs Niemcy, ze względu na zdominowanie Pucharu Świata właśnie przez te dwa narody.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.