35. kolejka Serie A

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną bardzo ważne spotkania 35. kolejki Serie A. W tej chwili walka toczy się na dwóch szczeblach: Juventus i Milan walczą o Scudetto, natomiast Lazio, Napoli, Udinese, Inter i Roma walczą o trzecie miejsce dające awans do eliminacji Ligi Mistrzów.

Sobota to dzień, w którym odbędą się dwa ciekawe spotkania. Pierwsze z nich to derby Sycylii. Tym razem to Palermo będzie pełnić rolę gospodarza, i tym razem, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, to Catania jest znacznie silniejszą ekipą. Catania znajduje się aż 7 pozycji wyżej niż ich lokalny rywal, a Roberto Donadoni wykonał dobrą robotę na stanowisku trenera tego zespołu. Jednak derby to derby, i zawodnicy Palermo pewnie będą chcieli poprawić choć trochę nastroje wokół drużyny, które są bardzo kiepskie. Na ich korzyść zadziałają osłabienia u rywala: nie wystąpią Almiron, Ebagua, Izco, Paglialunga i Barrientos. W Palermo zabraknie jedynie Balzarettiego oraz Della Rocci. Przez to szanse obu ekip są wyrównane, a najbardziej prawdopodobny wynik to podział punktów.

Drugim z ciekawych spotkań będzie mecz Roma ? Napoli. Zespół Luisa Enrique chyba jeszcze nie podniósł się po tym, jak został bezlitośnie skarcony przez Juventus. W środę ekipa ze stolicy nie była w stanie ugrać czegokolwiek ze słabą Fiorentiną, co świadczy o kryzysie w Romie. Z drugiej strony dla Napoli ostatnie kolejki to zdecydowana poprawa wyników, i powrót do gry w walce o Ligę Mistrzów. Na niekorzyść rzymian działają osłabienia. Zabraknie Stekelenburga, Lobonta (dwaj bramkarze), Juan, Burdisso, Lameli, Osvaldo i De Rossiego. Napoli w zasadzie w najmocniejszym składzie. Sprawia to, że Romie będzie bardzo ciężko walczyć o zwycięstwo w sobotni wieczór.

W niedzielę natomiast zagrają dwaj pretendenci do tytułu mistrzowskiego. Milan jedzie do Sieny, natomiast Juventus do Novary. O ile Juventus czeka łatwa przeprawa, to Rossonerich może spotkać przykra niespodzianka, gdyż Siena nieraz udowadniała, że u siebie potrafi wygrać niemalże z każdym. Ciężko zatem liczyć na to, że różnica między Juventusem a Milanem po tej kolejce się zmniejszy.

Na niedzielny wieczór z kolei zaplanowano spotkanie dwóch ekip walczących o trzecie miejsce: Udinese i Lazio. Na poziom tego meczu na pewno nie wpłynie pozytywnie brak wielu kluczowych zawodników w obydwu drużynach. W ekipie Francesco Guidolina zabraknie Badu, Isli, Cody, Ferronettiego i Floro Floresa, a w ekipie Edy Reji nie wystąpią Makinwa, Hernanesa, Radu, Lulica, Klose, Stankeviciusa, Brocchiego, Candreva. Jeśli do tego dorzucimy fakt, iż oba te zespoły ostatnio zawodzą, to należy spodziewać się kiepskiego meczu, w którym przewidzenie zwycięzcy jest bardzo trudne. Jednak ze względu na tragiczną wyjazdową formę Lazio (w środę przegrali w Novarze), lekkim faworytem jest Udinese.

Kurs na Romę wynosi 2.60 , remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Napoli Bwin płaci 2.60

Kurs na Udinese wynosi 2.15 , remis jest wyceniany po 3.35, zaś za wygraną Lazio Bwin płaci 3.25

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.