7. kolejka żużlowej Elitserien

Wszyscy czekają na ważne mecze ?polskiej? grupy na Euro 2012, ale sportowy świat żyje nie tylko piłkarskimi mistrzostwami Europy. W Szwecji na przykład odbędzie się siódma kolejka Elitserien ? najwyższej klasy rozgrywkowej szwedzkiej ligi żużlowej. Na dziś zaplanowano wszystkie 4 spotkania tej kolejki.

W związku z tym proponujemy następujące typy:

– Hammarby ? Indianerna: Niels Krystian Iversen Total Points: Over 9.5, 9/10. Duńczyk jest w kapitalnej dyspozycji, gdzie by nie pojechał tam jest liderem swojej drużyny. W ostatniej kolejce zapewnił Indianernie w ostatnim biegu zwycięstwo nad zawsze mocną Dackarną, wygrywając 15. bieg, i zdobywając komplet punktów. Dziś czeka go znacznie łatwiejsze zadanie, gdyż ekipa ze Sztokholmu to rywal znacznie słabszy od zespołu z Mallili. Hammarby może liczyć tylko na pewnego i bardzo mocnego w tym roku Walaska i chimerycznego Golloba. Są to jedyni dwaj zawodnicy mogący zagrozić świetnemu Duńczykowi. Naprawdę jest wybitnie mało prawdopodobne, żeby ten typ nie wszedł.

– Vargarna ? Elit Vetlanda, N. Pedersen ? J. Crump, na Pedersena, 6/10.
Nicki jeździ w najsłąbszych zespołach, gdzie jest bezapelacyjnym liderem. Ciągnie on niemalże w pojedynkę zarówno Wybrzeże Gdańsk, jak i Vargarnę, i zawsze robi co najmniej 10 punktów. Rudowłosy Australijczyk natomiast w Szwecji nie jeździ zbyt dobrze, bardzo rzadko zrobi dwucyfrówkę, a ostatnio to ma problemy z przekroczeniem 6 punktów? Wprawdzie rywal bardzo mało wymagający, ale wątpimy w to, żeby Crump zdołał zdobyć więcej punktów od Duńczyka.

– Dackarna ? Valsarna, A. Jonsson ? F. Lindgren (+1.5), na Lindgrena, 4/10. Kurs aż 2.30, a jak się spojrzy na ostatnie występy obydwu zawodników, to widać, że Jonssonowi w Szwecji wybitnie nie idzie. W Grand Prix szału też nie ma, prawdopodobnie AJ ma jakieś problemy sprzętowe. Lindgren z kolei w ostatnich dwóch zawodach z cyklu Grand Prix stawał na podium, a w lidze jeździ znacznie lepiej od aktualnego wicemistrza świata. W ostatnich czterech spotkaniach typ ten wszedłby trzykrotnie, więc warto spróbować, bo kurs jest przedni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.