Analiza meczu: Nacional Montevideo ? Moncaras Morelia

Nacional to zespół, który na chwilę obecną w Copa Libertadores spisuje się całkiem przyzwoicie, co pozwala im plasować się na pierwszym miejscu w grupie. Ich dotychczasowa zdobycz punktowa pozwala im na to, aby być pewnym awansu do dalszej fazy, jednak szkoleniowiec gospodarzy zapowiada, że w meczu z Moreilą jego zespół na pewno nie będzie odpuszczał. A to dlatego, że Nacional myśli o pierwszym miejscu w grupie, które pewnie mogą osiągnąć zwyciężając nad swoim rywalem. Morelia natomiast już nie ma szans na wyjście z grupy i trener gości nie ukrywa, że ten mecz nie jest dla nich ważny.

Nacional ostatnio za dobrą formą pochwalić się nie może, bowiem zespół ten w pięciu ostatnich meczach zaliczył dwie porażki, jedno zwycięstwo i dwa remisy. Jeśli jednak spojrzymy na ich wcześniejsze mecze na własnym obiekcie to wygląda to całkiem przyzwoicie, bowiem klub z Montevideo zaliczył na własnym terenie trzy zwycięstwa, jeden remis i tylko jedną porażkę. Nie ma co ukrywać, że w lidze za dobrze im nie idzie, ale to przez duże zaangażowanie się w rozgrywki na kontynencie południowoamerykańskim, w których to Nacional nie zaliczył jeszcze żądnej porażki.

Morelia w ostatnich meczach prezentuje się bardzo słabo, a szczególnie źle wygląda ich sytuacja jeśli spojrzymy na Copa Libertadores, w którym to Morelia wygrała zaledwie raz. Taka dyspozycja sprawiła, że na awans do dalszej fazy nie mają szans. Zespół ten w pięciu poprzednich spotkaniach zaliczył dwie porażki, dwa remisy i jedno zwycięstwo. Jeszcze gorzej wygląda ich wyjazdowa forma, bowiem Morelia w ostatnich meczach poza swoim boiskiem zaliczyła aż trzy porażki, jeden remis i zaledwie jedno zwycięstwo.

Najistotniejszym jednak faktem przemawiającym za tym, aby zagrać w tym meczu typ na gospodarzy jest to, że przyjezdni odpuszczają to spotkanie. Moncaras do Montevideo wybiera się zaledwie z 14 ? osobową kadrą, w której zabraknie kluczowych piłkarzy. To na pewno nie wpłynie dobrze na ich grę na boisku, tym bardziej, że Nacional w żadnym wypadku nie lekceważy swojego rywala i dzisiaj będzie chciał zgarnąć pewne trzy punkty. W takich okolicznościach nie możemy spodziewać się innego rozstrzygnięcia, jak pewne zwycięstwo gospodarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN