Analiza meczu: Wuppertal – Wehen

Walka o utrzymanie w trzeciej lidze niemieckiej jest niezwykle zacięta, bowiem co najmniej połowa zespołów nie może być pewna swojego ligowego bytu. Dzisiaj na przeciw siebie staną drużyny, które zajmują miejsca w strefie spadkowej, a są nimi: Wuppertal oraz Wehen. Także zarówno dla jednych, jak i drugich punkty są na wagę złota i każda kolejna porażka zbliża ich do spadku z ligi. Obydwa zespoły mają po 26 punktów, z tym że gospodarze mają jeden mecz rozegrany mniej. Do bezpiecznego, 17 miejsca brakuje im trzech punktów i na pewno do samego końca Wuppertal i Wehen będą się starać zniwelować tą stratę.

Gospodarze w przebiegu całego sezonu nie prezentują się najlepiej, ale czego można się spodziewać po jednej z najgorszych ekip w lidze. Na własnym terenie przedstawiają następujący bilans:
3 – zwycięstwa,
3 – remisy,
5 – porażek.
Pocieszający jest fakt, że tych porażek na własnym obiekcie, doznali z drużynami z górnej części tabeli, między innymi z Osnabruck czy Kicker Offenbach. Warto zwrócić uwagę na przyzwoitą dyspozycję w ostatnim czasie. Zespół co prawda w pięciu ostatnich pojedynkach wygrał tylko raz, trzy razy przegrywając i raz remisując, ale u siebie pokazał się z dobrej strony, bo zaliczył dwa triumfy, dwa remisy i tylko jedną porażkę. Widać, że gdy przychodzi im do gry ze słabszymi ekipami, to ich sytuacja zaczyna wyglądać coraz lepiej. A dzisiaj zmierzą się z najsłabszym klubem ligi, jak do tej pory, bowiem Wehen okupuje ostatnie miejsce i sprawa jego utrzymania wydaję się być wątpiąca. Ich gra na wyjeździe wygląda bardzo marnie:
2 – zwycięstwa,
2 – remisy,
7 – porażek.
Do tego należy wspomnieć o tragicznej wręcz formie dzisiejszych gości, cóż bowiem można powiedzieć innego o drużynie, która w ostatnich pięciu pojedynkach nie zdobyła nawet jednego punktu. Podobnie ma się sytuacja poza swoim boiskiem, gdzie również od dłuższego już czasu, nie zdobyli nawet punktu.

Patrząc na ostatnią dyspozycję Wehen, nie można być optymistą, a dzisiejsi gospodarze powinni ten fakt wykorzystać i zgarnąć trzy punkty, które mogą okazać się niezwykle cenne w walce o pozostanie w trzeciej lidze niemieckiej. Kursy wystawione przez bukmacherów sprawiają, że ryzyko jest warte gry i postawienie na czystą jedynkę nie będzie żądnym błędem.

Typ: 1
Kurs: 1.90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.