AO: Isia wciąż w grze!

Wiatr w żagle złapali polscy reprezentanci piłki ręcznej na odbywających się w Serbii Mistrzostwach Europy, dobrze wiedzie się także naszym rodakom na pierwszym w tym roku turnieju z gatunku Wielkiego Szlema. Wprawdzie w grze pozostała już tylko Agnieszka Radwańska, jednak wyraźna poprawa jej dyspozycji skłania ku bardziej optymistycznemu patrzeniu w przyszłość.

Z Wielkim Szlemem pożegnała się bowiem Urszula Radwańska. Zawodniczka osiągnęła swój największy sukces w karierze awansując do ?.. 2 rundy AO. Tam jednak po fenomenalnym początku i prowadzeniu 6:1 przegrała z Cirsteą 1:2. Tym samym w grze na AO została już tylko jej starsza siostra.

Isia na początku Australian Open nie potrafiła znaleźć właściwego rytmu. Strasznie męczyła się z reprezentantką USA Mattek Sands, a wygraną z tą zawodniczką zawdzięcza właściwie ogromnej ilości niewymuszonych błędów rywalki. W kolejnych spotkania prezentuje się już jednak wyraźnie lepiej i nie oddała już rywalkom nawet seta. Tym samym w tegorocznym AO Radwańska ograła już wspomnianą Mattek Sands, Ormaecheę i Voskoboevą, przy czym żadna z tych rywalek nie powinna być wyznacznikiem formy Polki. Wszystkie prezentują bowiem tenis na dużo niższym poziomie niż Agnieszka.

W 4 rundzie AO Radwańska ma już nieco bardziej wymagającą rywalkę, choć nadal jest zdecydowaną faworytką. W niedzielę Isia zmierzy się z Julią Georges. Sklasyfikowana na 23 miejscu w rankingu WTA Niemka nie mierzyła się w dotychczasowej karierze jeszcze z Polką, nie miała także jak dotąd trudnej drabinki na turnieju. Nazwiska Hercog, Daniilidou i Oprandi niewiele mówią mało wtajemniczonym kibicom tenisa ziemnego. Podobnie jak sama Niemka, która nie powinna stawić oporu Polce.

Czy Radwańska awansuje do 5 rundy AO 2012? Ćwierćfinały już tuż tuż! Wpadki zaliczyły już Stosur i Schiavone, nic tylko wspinać się wyżej!

Kurs na Radwańską wynosi 1.16, zaś za wygraną Georges Bwin płaci 4.75.

Już teraz otwórz konto na Bwin i wskaż swojego faworyta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.