Artykuł sponsorowany: Gieldatypow.pl ? dołącz do ludzi z pasją!

Gieldatypow.pl to nowy portal o tematyce powiązanej z doradztwem sportowym. Jak zgodnie podkreślają właściciele serwisu, jego celem jest promowanie najlepszych typerów w Polsce.

Uważasz się za dobrego gracza? Regularnie zarabiasz na zakładach sportowych? Jeśli tak – to masz szansę to potwierdzić i dołączyć do ludzi z pasją. W internecie aż roi się od portali świadczących usługi z zakresu ? płatne typy bukmacherskie. Niestety często oszukują one w perfidny sposób swoich klientów, barwiąc archiwa lub źle rozliczając typy. U nas nie ma tego problemu, bo typy każdego gracza rozliczane są przez moderatorów ? co jest gwarancją niezależności.

Nie jesteśmy firmą, która sprzedaje własny produkt, nie promujemy kolesiostwa i własnych graczy. Współpracujemy tylko z najlepszymi graczami, czego dowodem jest proces rekrutacyjny, podczas którego możesz oglądać przez pewien okres typy danego gracza całkiem za darmo w dziale darmowe typy! Masz także wgląd na bieżąco do jego statystyk. Płatne typy wysyłane są na e-mail oraz do systemu i są widoczne, gdy tylko się logujesz.

Jeżeli chcesz zostać naszym płatnym typerem poznaj i zaakceptuj warunki rekrutacji w dziale „WSPÓŁPRACA”, a następnie odwiedź sektor „REJESTRACJA”, by założyć swoje konto. Dalsze wytyczne otrzymasz formą e-mailową.

W tej chwili nasz stan osobowy wynosi 3 typerów płatnych i 10 testowych. Oglądalność serwisu z każdym dniem rośnie, co niewątpliwie wpłynie w przyszłości na sprzedaż abonamentów. Warto podkreślić, że prowadzimy obecnie szeroko zakrojoną w sieci www kampanię reklamową, a ten artykuł jest jednym z jej części. Zapraszamy do odwiedzenia GieldaTypow.pl, gwarantując jednocześnie, że nie będzie to czas stracony!

Team www.gieldatypow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN