ATP Pekin: Tsongo nie wie co to strach?

Po zakończonych turnieju US Open aż do stycznia przyjdzie nam czekać na kolejne pojedynki zawodników na Wielkim Szlemie. Duża część kibiców czeka więc na turniej Masters, w którym bierze udział 8 najwyżej sklasyfikowanych zawodników w swojej kategorii. Mniejsze turnieje po US OPen mogą pozwolić na wskoczenie na pozycję gwarantującą udział w Masters.

Udział zagwarantował sobie już Tsongo. Sklasyfikowany na 7. miejscu w ranking ATP bardzo dobrze prezentował się na turniejach wielkoszlemowych w tym roku, co znalazło przełożenie na ranking.

Dobrą dyspozycję Tsongo potwierdza na kontynencie azjatyckim, gdzie bierze udział w mniejszych turniejach. Po zakończonych turnieju w jego rodzimej Francji Tsongo pojawił się bowiem w Pekinie, gdzie awansował już do 3. rundy rozgrywek. Warto zauważyć, iż we wspomnianej Francji zawodnik wygrał całe zawody, pokonując na swojej drodze Ljubicica, Dolgopolova czy Mahuta. Czy równie dobrze zaprezentuje się w Pekinie?

Francuz jak dotąd ograł w Pekinie dwóch nisko notowanych rywali bez straty seta. Dobra postawa na turnieju w Metz pozwala jednak twierdzić, iż Tsongo powinien z lepszej strony pokazać się w Chinach.

Rywalem Francuza będzie Hiszpan Ferrero, sklasyfikowany w ATP na odległym 84 miejscu. Zawodnik odpoczywał po turnieju US Open, po czym przyjechał prosto do Chin. Trzeba jednak zauważyć, iż w Pekinie pokonał już 2 rywali, bardziej wymagających od tych, z którymi mierzył się Francuz. Bez starty seta wygrał jak dotąd zarówno z Belluccim, jak i Granollersem. Czy zaskoczy również Tsongo?

Kurs na Tsongo wynosi 1.24, zaś za wygraną Ferrero Bwin płaci 3.80.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.