Biegi narciarskie: Końcowe odliczanie!

Przed nami zostały 2 ostatnie biegi w tegorocznym turnieju Tour de Ski, a więc już jutro poznamy ostatecznych zwycięzców rywalizacji śród pań i panów. O ile tytuł wśród tych drugich nie ma już emocji, to wśród pań wciąż nie wiadomo, kto ostatecznie sięgnie po trofeum.

Na 2 biegi przed końcem TDS na pozycję liderki wysunęła się bowiem Norweżka Bjoergen, tym samym spychając Justynę Kowalczyk na drugą lokatę. Bjoergen wygrała już 4 wyścig pod rząd ? jeżeli i dziś ukończy rywalizację na 1 miejscu, to w niedzielę trudno będzie ją pobić. Norweżka odrobiła już ponad 22 sekundową stratę do Kowalczyk, a teraz wyprzedza ją, lecz zaledwie o parę sekund.

Na dziś zaplanowano bieg masowy na 10 km stylem klasycznym. Prawdopodobnie faworytką biegu byłaby Johaug, ta jednak nie znajduje się w szczytowej formie. W poprzednim biegu miała walczyć o zwycięstwo, dobiegła jednak za Kowalczyk i Bjoergen z ponad minutową stratą!

Bukmacherzy są pewni, że pierwsza na mecie pojawi się Bjoergen albo Kowalczyk ? obie wygrywały bowiem wszystkie etapy tegorocznego TDS. Lekką przewagę u bukmacherów ma jednak Norweżka, za zwycięstwo której Bwin płaci 1.90. Szanse Polki są wyceniane po kursie 2.15. Następna w kolejności ? Johaug ? nie powinna się liczyć w walce o zwycięstwo, a jej ewentualna wygrana jest szacowana po kursie 7.00.

Bardzo ciekawie prezentują się także kursy na rywalizację Head-To-Head. Bwin oferuje dobre kursy na rywalizację między tymi zawodniczkami, które z powodzeniem mogą służyć jako wspomagacze do kuponów.

Bjorgen ? Johaug ? 1 – 1.25
Kowalczyk ? Johaug ? 1 ? 1.30

Wczoraj zawodniczki odpoczywały. Czy Kowalczyk zregenerowała się na tyle wystarczająco, aby dziś odbić pozycję lidera TDS? Przekonamy się już ok. 17.

Już teraz otwórz konto na Bwin i wskaż swojego faworyta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.