Biegi narciarskie: TDS part 5!

Betgol.pl » Biegi narciarskie: TDS part 5!

Nowy Rok dopiero się rozpoczął, a biegacze narciarscy są już w trakcie swojego sezonu. Tutaj nikt nie kalkuluje względem kalendarza, liczy się śnieg i silny mróz. A o to najłatwiej właśnie w grudniu i styczniu!

Tym samym zawody z gatunku Tour de Ski odbywają się właśnie w tych miesiącach. Za zawodniczkami już są 4 etapy tych zawodów, a szczęśliwą liderką turnieju jest Justyna Kowalczyk. Za jej plecami znajduje się Norweżka Bjoergen, która przed TDS zapowiadała zwycięstwo w zawodach. Nie bez powodu, bowiem przed TDS znajdowała się w wyśmienitej formie i wygrywała poszczególne zawody jeden za drugim.

TDS rządzi się jednak swoimi prawami ? wygrywają tu bowiem zawodnicy, którzy oprócz techniki muszą charakteryzować się przede wszystkim ogromną wytrzymałością. Wyścigi odbywają się tu często dzień po dniu, a zawodnicy nie mają właściwie czasu na regenerację. Codziennie trzeba bowiem przemieszczać się do nowego punktu startu, nie można też zapomnieć o właściwym przygotowaniu sprzętu na wyścig.

Kowalczyk zwyciężała na TDS w ostatnich 2 latach i nie mielibyśmy nic przeciwko, aby ten scenariusz powtórzył się i w tym roku. Polka pobiła już jeden rekord, bowiem dotąd nikt nie wygrał naraz trzech pierwszych etapów cyklu. Bjoergen zawsze oglądała plecy Kowalczyk i nie potrafiła podjąć wyrównanej walki. Nie mniej jednak różnice między Polką a Norweżką nie były tak duże i jednak wpadka Kowalczyk mogła spowodować, że Bjoergen odrobiłaby całą stratę z nawiązką.

W niedzielnym wyścigu Norweżka wykorzystała już drobną nieuwagę Polki i na ostatnich 200 metrach wyprzedziła Kowalczyk, wygrywając 4 etap TDS. Nie mniej jednak jej strata jeszcze się powiększyła, bowiem Polka prowadziła przez większość wyścigu, zyskując dzięki temu bonifikaty czasowe za pierwsze i drugie miejsca na lotnych premiach.

We wtorek odbędzie się kolejny wyścig we włoskim Toblach. Zawodniczki będą rywalizować w biegach interwałowych na 3 km klasykiem, co jest jedną z ulubionych konkurencji Kowalczyk.

Czy Polka wygra po raz 4 na tegorocznym TDS?

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating

Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start

4,8 rating

Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny

4,5 rating

Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka

4,3 rating

Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic

Partnerzy

Fortuna

Polecamy

http://www.allvideoslots.com/