Bo McCalebb +16,5 z Grecją

Odkrycie ostatnich lat w europejskiej koszykówce. Lester Bo McCalebb – ojciec sukcesu Partizana Belgrad sprzed 2 lat w rozgrywkach Euroligi (zdobył z tym klubem 3 miejsce). Potem transfer do Sieny, długo leczył ciężki uraz, ale wrócił i również ze Sieną zdobył 3 miejsce w kwietniowym Final Four w Barcelonie.

Niezwykle szybki i dynamiczny rozgrywający z bardzo dobrym rzutem z dystansu, którego znakiem firmowym są wbicia pod kosz. Na tych ME pokazuje, że jest w znakomitej dyspozycji. Gra w barwach Macedonii i jest kluczową postacią reprezentacji prowadzonej przez Marina Dokuzowskiego. Dzisiaj rywal bardzo niewygodny – Grecy. Drużyna, która słynie z dobrej obrony. W jej szeregach nie ma jednak najlepszych defensorów. Wydaje mi się, że McCalebb spędzi na parkiecie podobnie jak w ubiegłych meczach ponad 30 min. to znowu na nim będą opierać swoje zdobycze punktowe gracze z płw. Bałkańskiego. Jeśli będzie grał na takiej skuteczności z dystansu jak obecnie (50%), i poprawi nieco półdystans o over jestem spokojny, zwłaszcza, że ten zawodnik, ze względu na swoją nieprzeciętną szybkość należy do najczęściej faulowanych w tych ME.

Teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.