Copa America: Starcie gigantów!

Kolejny niezwykle frapująco zapowiadający się ćwierćfinał. Gospodarze turnieju, uznawani zresztą za głównego kandydata do zwycięstwa w Mistrzostwach Ameryki Południowej podejmą Urugwaj ? jedną z najbardziej utytułowanych drużyn tego kontynentu.

Obie reprezentacje naszpikowane są gwiazdami światowego formatu. Po stronie Argentyny mamy Messiego, Teveza, Aguero, po stronie Urugwaju Fornlana, Recobę, Garcię i wielu innych znanym na Starym Kontynencie piłkarzy. Zapowiada się prawdziwa latynoska bitwa dwóch niezwykle utytułowanych rywali. Argentyńczycy z ogromnym trudem wyszli z grupy zapewniając sobie awans po wysokim zwycięstwie ze słabą Kostaryką. Wcześniej w kiepskim stylu zremisowali z Boliwią i Kolumbią. Zgoła odmienne nastroje panują e ekipie La Celeste. Prowadzeni przez Eugenio Figueredo Urugwajczycy wyszli z piekielnie mocnej grupy C, gdzie za rywali mieli Chile, Meksyk i Peru. Ich bilans (1 zwycięstwo, 2 remisy) może na kolana nie powala, ale pozwala mieć nadzieję na dobry występ przeciwko bądź, co bądź, ale przeżywającej ogromny kryzys Argentynie. Kto awansuje do półfinału?

Patrząc na historię Copa America mamy idealny remis. Oba zespoły w swojej historii po 14 razy sięgały po Mistrzostwo Ameryki Południowej. Argentyna ostatni raz w 1993 roku, a więc jeszcze za czasów boskiego Diego Maratony, Urugwaj ostatni raz cieszył się natomiast z triumfu dwa lata później w 1995 roku. Jak będzie tym razem?

b]Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój bonus !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN