

CSKA Moskwa zagra bez kilku podstawowych zawodników w dzisiejszym wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z Besiktasem Stambuł. UEFA tymczasowo zawiesiła Aleksieja Bieriezuckiego i Sergieja Ignaszewicza, którzy złamali przepisy antydopingowe. – To szok dla zawodników i całego klubu ? można przeczytać na oficjalnej stronie rosyjskiego zespołu.
W drużynie gości nieobecni będą również Mark Gonzalez, Nika Piliey i Daniel Carvalho.
To bardzo zła wiadomość dla CSKA, które wciąż liczy się w walce o awans do fazy pucharowej Champions League. Drużyna popularnych „Koni” ma tyle samo punktów w tabeli, co drugi VfL Wolfsburg, ale gorszy bilans bezpośrednich spotkań. Rosyjski zespół powinien więc pokonać Besiktas i liczyć na to, że „Wilki” stracą punkty w spotkaniu z Man. United. Ewentualnie awans może im dać jeszcze remis, ale tylko w przypadku, gdy „Czerwone Diabły” wygrają na Volkswagen-Arena.
Gospodarze również nie zagrają w najsilniejszym składzie. Wykluczeni z gry na Inonu Stadi są: Filip Holosko, Hakan Arikan, Ibrahim Toraman i Erkan Zengin.