Czym są handicapy?

0

W ofercie firm – bukmacherów internetowych zawsze spotyka się mnóstwo wzorów zakładów np. w ForBET, kursów ale także alternatyw obstawienia na oryginalne wydarzenia. Osoby, które zaczynają grę w zakładach bukmacherskich, mogą przechodzić na początku problemy z tymże co realnie symbolizują jasne pojęcia, nazwy ale również znaki wprowadzane przez bukmacherów.

Handicap jest rodzajem zakładu, w którym bookmaker dołącza do końcowego rezultatu wydarzenia dodatkowe bramki, punkty czy też inne wartości wskazane w danym sporcie. Co więc oznacza to w praktyce?

Zakłady na handicap w spotkaniu futbolowym pomiędzy ekipą Chile a także Niemiec:

Jak widać, handicapy rozkrojone są na wiele odmian:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap obstawiamy na Chile -1.0
Typując ów kupon na Chile handicap -1.0, określamy, że drużyna Chile zwycięży w meczu chociaż różnicą dwóch trafień. Gdy Chile zwycięży jednym trafieniem, typer zyskuje zwrot pełnej wartości kuponu. Gdy jednak wynik dla Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Przedstawiając taki typ na Chile -1.25, typujemy, że zespół Chile zwycięży w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Gdy Chile zwycięży jednym golem, klient przyjmie zwrot połowy stawki postawionej na tenże kupon. Gdy rezultat dla rep. Chile będzie słabszy, zakład jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Określa, to iż stawiając np. typy na Chile handicap -1.5, typujemy, że ekipa Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch goli. Jeżeli Chile wygra jedną bramką, czy też wynik będzie słabszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Stawiając typ -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile wygra w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch trafień. W wypadku gdy Chile zwycięży jednym trafieniem, otrzymamy częściową wygraną rozliczaną ze specjalnego wzoru. Gdy wynik dla Chile będzie szkodliwszy, typ jest przegrany.

Jak widać, handicap liczy mnóstwo wzorów a każdy z nich wyróżnia co innego. Zwierając taki zakład należy zatem upewnić się co on dosłownie opisuje oraz w którym przypadku typer uzyskuje pełną zyskaną, kiedy wyłącznie częściową, kiedy połowę stawki a także kiedy kupon jest regulowany jako stracony.

Warto jeszcze dowiedzieć się od różnych innych użytkowników, którzy umieszczają własne opinie na forum bukmacherskie czy dzielą się spostrzeżeniami odnośnie obstawienia zawierania zakładów sportowych online. Z pewnością debiutujący gracz na tegoż rodzaju forach zyska użyteczne dane, informacje i wsparcie od wytrawnych użytkowników, którzy ogrywają bookmakerów od lat.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.