Dąbrowa w obronie wicelidera!

W poniedziałek zakończy się 16 kolejka Orlen Ligi. O ile w każdym spotkaniu można właściwie wskazać zdecydowanego faworyta, tylko na starciu w Dąbrowie Górniczej Bwin daje nam nieco lepiej zarobić. Gospodarze podejmą Impel Wrocław.

I to właśnie zawodniczki z Górnego Śląska muszą być faworytkami tego starcia. Wprawdzie ostatnio zanotowały tendencję zniżkową formy i straciły pozycję lidera tabeli Orlen Ligi, nie mniej jednak rywalizowały z najsilniejszymi zespołami ligi. A Impel do takich na pewno nie należy. Przecież przed 16 kolejką zajmuje 3 miejsce- ale od końca – z dorobkiem 15 punktów. Tymczasem zawodniczki z Dąbrowy plasują się na 2 miejscu, z dorobkiem 32 oczek.

Z Impelem nie powinny mieć większych problemów. W grudniu były goszczone we Wrocławiu i wygrały tam pewnie 0-3. Tym samym mając ze sobą dodatkowy atut w postaci własnej publiczności jak dla mnie zawodniczki z Dąbrowy nie powinny mieć większych problemów z ograniem Wrocławianek.
Dąbrowianki ostatnio wygrywają, ale niemiłosiernie się meczą w spotkaniach Orlen Ligi. Tylko 2-3 zakończyły się ich pojedynki co prawda wyjazdowe z Atomem, Legionovią i Bielsko-Białą. U siebie natomiast uległy ostatnio Muszynie 1-3. Czołówkę tabeli mają już za sobą, czas na drużyny pokroju Impelu.

A Wrocławianki mile ostatnio zaskakują. Ograły u siebie rywalki z Bydgoszczy i Białegostoku, co może większą sensacją nie jest. Urwanie jednak seta u siebie Muszynie i porażka wyjazdowa w Łodzi tylko 3-2 już na pewno tak.

W poniedziałek nie zostaje jednak nic innego jak liczyć na powrót do wysokiej dyspozycji zawodniczek z Dąbrowy i typuję ich zwycięstwo z Impelem. Zaryzykuje i typuję ich zwycięstwo z handicapem -1,5 seta.

Kurs na Dąbrowę wynosi 1.30, zaś za wygraną Impelu Bwin płaci 3.20

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.