Delecta i ZAKSA znów lepsze?

W najbliższy weekend faworyci Plus Ligi wydają się mieć ułatwione zadanie. W 11 kolejce Delecta podejmie Kielczan, zaś ZAKSA będzie gościła u siebie Trefl Gdańsk. W obu spotkaniach oczekujemy zwycięstwa gospodarzy.

ZAKSA powinna wręcz roznieść swojego rywala. Kędzierzynianie prowadzą w tabeli Plus Ligi, mając na koncie 9 zwycięstw i 1 porażkę w Bydgoszczy. Ich najbliższy rywal bilans ma zgoła odmienny ? 2 wygrane i 8 porażek. Wskazanie faworyta wydaje się banalne. Tym bardziej, że ZAKSA od 2011 roku rozegrała z Treflem 3 spotkania i wszystkie wygrała, z bilansem setów 9-1. W 11 kolejce Plus Ligi nie spodziewamy się innego wyniku jak 3-0 dla gospodarzy – kurs 1.50

Także mając na uwadze postawę w ostatnich tygodniach. ZAKSA pewnie wygrała w Warszawie, podobnie jak w Kielcach bez straty seta, stąd jej lekkie zawahania formy odeszły w zapomnienie. Tymczasem Trefl u siebie nie poradził sobie z Bełchatowem i Resovią, a nawet Olsztynianami 2-3. Chwilowa zwyżka formy owocująca wygraną w Częstochowie i Warszawie odeszła już do lamusa.

W 11 kolejce zobaczymy także pojedynek Delekty z Kielczanami. Gospodarze powinni bez problemu poradzić sobie z rywalem, ale uwzględniając fakt, że Delecta ostatnio traci sety w starciach ze słabszymi rywalami, typowanie i tutaj wyniku 3-0 jest obarczone nieco większym ryzykiem. W Częstochowie wygrała 1-3, w tym samym stosunku ograła u siebie Olsztynian i Resovię. Tym bardziej, że Kielczanie zaimponowali mi przegrywając u siebie z Politechniką tylko 2-3.
Tym samym typ 1.40 na wygraną Delecty z handicapem -1,5 seta wydaje się być bardziej prawdopodobny. Delecta od 2010 roku przegrała z Kielczanami tylko raz, ostatnie spotkania rozstrzygała na swoją korzyść w wymiarze 3-1 albo 3-0.

Kurs na Delectę wynosi 1.15, zaś za wygraną Kielczan Betclic płaci 4.70.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.