DINAMO ZAGRZEB – MALMO

Warty uwagi typ na który postawie z pewnością grubszą kasę. Mowa tu o spotkaniu Dinamo Zagrzeb – Malmo, a kurs dotyczy typu na gospodarzy. Skąd ten typ?

Z pozoru większość ludzi będzie się obawiać tego meczu, bo Szwedzi wyeliminowali Rangersów. Jednak mnie ten wynik do końca nie dziwił, zwłaszcza, że obie ekipy preferowały podobny, wyspiarski styl gry oparty na siłowym i kondycyjnym futbolu. Co do spotkanie w Zagrzebiu, a konkretniej Dynama to drużyna grająca bardzo kombinacyjnie, przypominająca wręcz hiszpańskie drużyny, które bazują na technice. i Nie mówię tego tylko z myślą o chorwackiej wylęgarni talentów, ale też o obcokrajowcach (latynosach m.in Brazylijczycy (rewelacyjny Sammir) czy chilijczyk, zdaje się o ile mnie pamięć nie zawodzi jest też urugwajczyk).
W Zagrzebiu podobnie jak w Krakowie wiele lat czekają na awans. Moment jest idealny, reforma Platiniego, a i Dinamo ma wysoki wspólczynnik klubowy, co pozwoliło klubowi na rozstawienie. Żal nie wykorzystać takiej okazji. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z Ibrox Stadium, kiedy goście objęli prowadzenie i zamurowali bramkę…

Już teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN